DAP Yapı, İzmir’de konut inşa edecek

DAP Yapı, İzmir'de konut inşa edecek

DAP Holding 3 yeni proje için İzmir'e girdi. Yeni projeler yolda... Türkiye'nin önemli konut üreticilerinden DAP Yapı, İzmir'de yen proje için kolları sıvadı. İzmir'de başka projelerde hayata geçirecek.

16 Ağustos 2017 - 09:09

Markalı konut projelerinin tanın şirketi DAP Yapı Holding, İstanbul projelerinden sonra ilk defa İzmir'de proje üretecek. İzmir'de kalıcı olarak yeni projelere imza atacak olan şirket ilk projesi için kolları sıvadı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Ağustos 2017 - İstanbul

Türkiye'nin önemli markalı konut projesi üreticilerinden biri olarak, yaptığı değişik tasarımları hayata geçirmesiyle tanınan DAP Yapı Holding, yatırım için İzmir'i seçti. İzmir'de yeni konut projelerine imza atacak olan şirket ilde kalıcı olarak proje üretecek.

Henüz satışlarına başlanmayan İzmir projesinde önemli bir yatırım olarak gören DAP Yapı'nın patronu Ziya Yılmaz, İzmir'in önemine vurgu yaptı. Özellikle son yıllarda İstanbul-İzmir arasındaki mesafeyi 3.5 saate indirecek olan yeni otoyol projesinin tamamlanmasıyla iki şehir arasında sürenin kısalacağını ve başta İzmir olmak üzere, geçtiği her yere değer katacağını söyledi.

Konut fiyatlarının İzmir ve bölgesinde artarak devam ettiğini hatırlatan Yılmaz, " 3 yıllık planlarımızda 3 ayrı proje için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Böylece DAP Holding olarak ürettiğimiz konut anlayışını İzmir'e taşıyacağız. İzmir'de geçmişten gelen kötü bir yapı stoğu var. İyi konut projeleri İzmir'de adından söz ettiriyor. Bu yapı stoğu zamanla yerini kaliteli,modern, depreme dayanıklı binalara bırakacak. DAP holding olarak bizlerde bölgeye yatırıma karar verdik. Şimdiden ilk projemize vatandaş büyük bir ilgi gösterdi. Biz İzmir'de kalıcı olmaya geldik. İzmir dışında başka illerde de araştırma aşamasındayız." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..