Dünyanın en zengin veliaht prensi Bodrum sokaklarında

Korumalarıyla birlikte Bodrum'da gezintiye çıkan Dünyanın en zengin veliaht Suudi Prens tatilin keyfini çıkarıyor. El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud Bodrum sokaklarında geziniyor.

Dünyanın en zengin veliaht prensi Bodrum sokaklarında
Editor: Hakan A.
16 Ağustos 2017 - 08:52

Ailesiyle birlikte tatil için Türkiye'yi seçen ve her defasında Türkiye'ye olan sevgisini dile getiren Suudi veliaht prens Abdülaziz El Suud, Bodrum sokaklarında keyif yapıyor. Bisikletlerle gezinti sonrasında bu kez yürüyüş yapıldı...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Ağustos 2017 - İstanbul

Muğla iline bağlı dünyanın en önemli tatil beldesi Bodrum'a geçtiğimiz gün uçakla gelen veliaht prens  El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud, gönlünce tatil yapıyor.

Dünyanın en zengin ailelerinden biri olan Abdülaziz El Suud, tatili için geldiği Bodrum'da gezintiye çıkmaya devam ediyor. Her çıkıında yanındaki korumalarıyla bisiklet turu ve yürüş yapan  El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud, elinden tespihini, düşürmedi. 

Bodrum sokaklarında gezintiye çıkan El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud, kalabalık gezintisinde yanından geçenlerin şaşkın bakışları arasında gezmeyi sürdürdü. Spor giyim tarzı ile rahat tavırlarla gezintiye devam eden veliaht prens meraklı bakışlara aldırmadan gönlünce tatilinin tadını çıkardığı görüldü.

Veliaht prensin uçakla gelişinde kalabalık tatil valizleri 30 adet bisikleti ve kalabalık grubu ile büyük dikkat çekmişti. Ne kadar kalacağı açıklanamayan veliaht prensin tatiline başka bir yerlerde devam edecek mi merak konusu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum