Reklamı Geç
Deluxia Park Residence 339 Bin TL’den görücüye çıktı

Deluxia Park Residence 339 Bin TL'den görücüye çıktı

Teknik Yapı'nın Kartal'daki yeni konut projesi Deluxia Park Residence görücüye çıktı. 2 etap halinde yükselecek Deluxia Park projesinde konut etabının satışlarına başlandı.

09 Haziran 2017 - 10:47 - Güncelleme: 09 Haziran 2017 - 19:16

Teknik Yapı 2017 yatırımlarını sürdürüyor. Şirket Kartal'da yeni projesi Deluxia Park Residence için satışları başlattı. Satışların başladığı Deluxia Park konut projesinde lansmana özel avantajlı fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Haziran 2017 - İstanbul

İstanbul Anadolu Yakasının en önemli bölgelerinden Kartal’da yüksek prim ve marka kalitesini yansıtan özel projeleriyle tanınan Teknik Yapı, Deluxia Park ile kentsel dönüşüme kaldığı yerden devam ederken yatırımlarını sürdürüyor.  ‘Deluxia Park Residence’, 339 bin liradan başlayan fiyatlarla satışlarına başlandı.

Teknik Yapı, Anadolu yakasında başladığı dönüşüm projelerine, Kartal ve Maltepe’deki iki yeni projesiyle devam ediyor. 

Hızlı bilgi için Tıklayın

Kartal ilçesinde blgeye önemli bir değer katacak, adalar manzarasını sunan ‘DELUXIA PARK Residence’ projesini satışa çıkardı. Teknik Yapı imzasıyla ‘Deluxia Park Residence’, 35 katlı 1 rezidans, 6’şar katlı 2 ofis olmak üzere toplam 3 blok olarak tasarlandı. Toplamda 35 katlı rezidans kulesi, 1+1'den 3+1'e kadar toplamda 364 homeofis özellikli lüks rezidans daire olarak alıcısına sunuluyor. Toplam 7.157 m² büyüklüğünde bir alan üzerinde, 34 ticari üniteyi barındıran 6 katlı ofis blokları ise 1.900 m²’lik alanda yükselen Deluxia Park Residence projesinde ortaklama metrekare birim satış fiyatı ise 7 Bin 500 TL olarak alıcısına sunuluyor. Proje kapsamında en uygun dairenin satış fiyatı ise 339 Bin TL olarak öne çıkıyor. 

Teknik Yapı’nın Altın Üçgen diye adlandırdığı Kartal, Soğanlık, Maltepe, Tuzla bölgesindeki dönüşümde, etkin bir şekilde yer aldığını belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım basın lansmanında yönemli açıklamalarda bulundu. 

Kartal'da dönüşüm hamlesinin kesintisiz devam edeceğini açıklayan Durbakayım, Teknik Yapı’nın Kartal - Maltepe Bölgesi’nde ilk dönüşüm projesini yapan firmalardan biri olduğunu hatırlattı. Durbakayım, “1985 yılında Kartal – Maltepe’nin kesişim yerinde Şeşbeş Demir Döküm Fabrikası’nın yerine MARMARA SİTESİ’ni inşa ettik. 2007’da başladığımız dönüşüm serisinde ise eski bir tavuk çiftliği olan Genç Piliç’in yerine UPLIFE PARK, İshakol Boya Fabrikası’nın yerine UPRISE ELITE, Baymak Fabrikası’nın yerine UPTWINS DELUXIA, Uğur Mumcu’da UPCITY FLATS ve UPCITY RESIDENCE, Fenerbahçe Samandıra Tesisleri yanında EVORA PARK, Tugay Yolundaki kalıp fabrikasının yerine DELUXIA DRAGOS, Tuzla’da EVORA İSTANBUL projelerini gerçekleştirdik. Bu gün, bölgeyi önce keşfetmiş olmamızın avantajlarını ve bölgenin değerlerini tekrar gözden geçirdiğimizde, attığımız adımların ne kadar doğru olduğunu görebiliyoruz. Ve bugün tekrar buradayız. Teknik Yapı olarak bölgeye; Süleyman Şah tarafından sınır olarak kabul edilen DRAGOS ÇAYI’nın Kartal tarafında bulunan ve şu an sunumunu yaptığımız DELUXIA PARK Residence, Maltepe tarafında ise ‘DELUXIA PARK Business’ projeleriyle dönüyoruz” dedi.

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım da, projenin kolay ulaşım ve şehrin önemli noktalarına yakınlığıyla önemli bir avantajlarından bahsetti. Durbakayım açıklmasında “Konut ve iş potansiyelini bir arada barındıran DELUXIA PARK, hem yaşam hem de iş merkezli karma bir yapı olarak projelendirildi” şeklinde konuştu. Umut Durbakayım, rezidans ve ofislerden oluşacak DELUXIA PARK projesinin Kartal ve Maltepe etaplarının toplamında yaklaşık 812 bağımsız bölümden oluşacak.Residence'ta metrekare fiyatlarının 6 bin 380 liradan başlayacağını ve teslimlerin 36 ayda yapılacak. 750 milyon lira yatırım bedeline sahip projeyi lansmana özel fiyatlarla satışa sunuyoruz" dedi.

4’lü Ödeme Planı ve Lansmana Özel % 5 + 10 İndirim

Metrekare büyüklükleri brüt 50,74 m²   - 122,30 m²  arasında değişen rezidans daireler 399 bin liradan başlayan liste fiyatlarıyla satışa sunulacak. Lansmana özel %5 indirimin yanı sıra; peşin veya kredili alımlarda (baz oranlar) +%10 indirim uygulanacak. 

Yüzde 5 peşinat ile daire almak isteyenlere, liste fiyatı üzerinden lansmana özel yüzde 5 indirim uygulanacak. Bu seçenekte, 1’er yıl ara ile her biri daire bedelinin yüzde 10’u oranında 2 ara ödeme, yüzde 75’lik kısım için, 24 aya kadar sıfır faiz, 120 aya kadar ise kampanyalı faiz oranları (%0,24-%0,73) ile kredi kullandırılabilecek. 

Yüzde 10 peşinat ile 120 ay vade seçeneğiyle daire almak isteyenlere liste fiyatından yüzde 5 indirim yapılacak. Toplamda 36 aya varan ve her biri daire fiyatının yüzde 5’i oranında 3 ara ödeme olacak. Yüzde 75’i banka kredisine açık ödemelerde 24 aya kadar sıfır faiz avantajı da sunulacak.

4. Seçenekte ise peşinat oranı yüzde 40 olacak. 60 ay sıfır faiz kapsamına giren bu seçenekte sadece sözleşme tarihini takip eden 12. ayda daire fiyatının yüzde 10 miktarında ara ödeme istenecek.

Deluxia Park Residence projesi hakkında detaylar için buraya Tıklayın

https://projeler.emlakpencerem.com/deluxia-park-residence/projesi/91/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..