DKY Cadde Göztepe 05 projesinde yaşam başlıyor

DKY tarafından Kadıköy Göztepe'de yatırımı yapılan DKY Cadde Göztepe 05 projesinde anahtarlar daire sahiplerine teslim edildi

DKY Cadde Göztepe 05 projesinde yaşam başlıyor
Editör: Hakan A.
11 Nisan 2019 - 13:12
DKY tarafından Kadıköy Göztepe'de inşa edilen  DKY Cadde Göztepe 05 projesinde ev sahiplerine teslim edildi.Tam donanımlı evleri, lüks ve işlevselliği bir arada sunan mimari tasarımı ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan DKY Cadde Göztepe 05 projesinde hayat başlıyor.  2+1’den 5+1’e kadar farklı daire tiplerinin bulunduğu projede 53 ayrıcalıklı aileye anahtarları teslim edildi. Daire sahiplerinden tam not alan proje yeni bir yaşamın kapılarını araladı. 

DKY tarafından kentsel dönüşüm kapsamında geliştirilen DKY Cadde Göztepe 05, şehrin en güzel mağazalarının, kafe ve restoranlarının yer aldığı Bağdat Caddesi’ne, Göztepe Parkı’na ve Caddebostan Sahili’ne yürüme mesafesinde konumlanıyor. En iyi marka malzemelerle dekore edilen daireleri, yeşil alanları, kapalı otoparkı ve lounge’lı terasıyla üst düzey konfor sunan  DKY Cadde Göztepe, Cadde’nin en prestijli projelerinin başında geliyor.

Kentsel dönüşüm projelerinin inşalarına ve teslimlerine hızla devam ettiklerini belirten DKY Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya; ‘DKY Cadde Göztepe 05 projemizdeki tüm daire ve ticari alanların satışlarını tamamladık, anahtarlarını teslim ettik. Şimdi ev sahibi olanlar kazançlı çıkacaklar. Konut fiyatları en avantajlı döneminde, bunun daha altına düşmeyecektir. İnşaat maliyetlerinde yüzde 60’lara varan artışlar hâlâ konut fiyatlarına yansıtılmadı ve yeni alınan inşaat ruhsatı sayısı yüzde 55 azaldı. Konut arzındaki azalma ve konut stokundaki erimeye paralel olarak fiyatlarda artış bekliyoruz’ dedi. 

DKY, bugüne kadar DKY Cadde Erenköy 86, DKY Cadde Suadiye 12, Lokum Rezidans ve Lokum Evler ve DKY Cadde Göztepe 05’in teslimlerini gerçekleştirdi. DKY ON, DKY Sahil ve DKY Kartal projelerinin inşasına da devam ediyor. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum