DKY İnşaat, dört projede yeni kampanya başlattı

DKY İnşaat, dört projede yeni kampanya başlattı

DKY İnşaat’ın dört projesinde geçerli Ramazan kampanyasında, 60 ay sıfır faiz ve peşin alımlarda yüzde 20 indirimli kampanyasına başladı.

07 Haziran 2017 - 11:57

DKY İnşaat'ın Ramazan'a özel kampanyası 4 farklı projesinde geçerli olacak.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Haziran 2017 - İstanbul

DKY İnşaat, satışı ve inşaatı devam eden tüm projelerinde peşin alımlarda yüzde 20’ye varan indirim fırsatları ve cazip taksitlerle ödeme kolaylıkları sunan Ramazan kampanyası başlattı. 60 ay sıfır vade farkı imkanı sunan DKY Ramazan kampanyası, 120 aya kadar olan vadelerde de sadece yüzde 0,45 vade farkı ile ev almak isteyenlere avantajlar sağlıyor.

İstanbul'un hızla gelişen , merkezi iş alanlarına yakın semtlerinde hayata geçirdiği DKY On Kağıthane, DKY Sahil Kartal, DKY Kartal ve DKY Business Kartal projelerine Ramazan ayının bereketini taşıyan DKY İnşaat, dileyenlere şirket bünyesinde peşin fiyatına 18 ay DKY Finansmanı da sağlıyor. Farklı ödeme seçeneklerine sahip kampanyada 0 peşinat imkanı da bulunuyor.

DKY İnşaat’ın hayatı kolaylaştıran +1,5 konseptli daireleriyle keyifli bir yaşama adım atmak isteyenler, avantajlarla dolu bu kampanyadan haziran sonuna kadar yararlanabilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..