Dogecoin Elon Musk ile SNL öncesi sert düştü! DOGEUSDT 9 Mayıs ne kadar oldu?

Elon Musk'ın sunacağı programa saatler kala Dogecoin kendini sert saldı! DOGE USDT sert düşüş gösterip tekrar yükseliyor. Peki merakla beklenen Dogecoin şu sıralar ne kadar oldu, kaç TL'den işlem görüyor? Elon Musk tarafından sunulacak SNL saat kaçta başlayacak, canlı yayın nereden izlenecek?

Dogecoin Elon Musk ile SNL öncesi sert düştü! DOGEUSDT 9 Mayıs ne kadar oldu?
Editör: Hakan A.
09 Mayıs 2021 - 03:55 - Güncelleme: 21 Mayıs 2021 - 15:35
Dünya genelinde milyonlarca kripto para yatırımcısının gözü kulağı ünlü milyarder Elon Musk'ın iki dudağı arasında çıkacak tek bir kelimede. Türkiye'de yatırımcısının sabahladığı, globalde çok sayıda kripto para yatırımcısının pür dikkat beklediği Saturday Night Live Show (SNL) programı için geri sayım başladı. Dogecoin'e para yatıran ve sert yükseliş beklenen kripto para gece saatlerinde başladığı sert düşüşü sürdürüyor. Aradan geçen saat diliminde ise Elon Musk'tan tek bir DOGE tweeti gelmedi. Bekleyiş ise sürüyor.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 9 Mayıs 2021 - İstanbul


Dogecoin yatırımcısı için işler beklenildiği üzere sert yükselişle geçmiyor. Son 24 saatte sert bir sıçrama gerçekleştiren DOGE USDT, gece itibariyle düşüş trendine girdi ve değer kaybı yaşattı.  Elon Musk'ın yer alacağı SNL show öncesi milyonlar yükselişler beklerken sert düşüşler moralleri bozmuş durumda. Dünya kripto para yatırımcısı tarafından heyecanla beklenen Dogecoin sıçrayışı için Elon Musk'ın yapacağı tek bir cümle oldukça değerli bir hale geldi. Ancak grafik tarafından işler pek iyi gitmiyor. Dogecoin kan kaybı yaşarken, sert yükseliş için bekleyenler umutlu.

Shiba (SHIB) alacaklar dikkat! SHIB coin 9 Mayıs fiyat analizi, teknik grafik yorumlar


DOGECOIN FENA GERİLEDİ!

Elon Musk'ın sunacağı SNL programı öncesi Dogecoin bir anda düşüşe geçti; 30 dakikada 0.71 dolardan 0.59 dolara gerilemiş durumda. Dogecoin, 0.60'ın altından gelen tepki alımları ile birlikte 19.45'te yeniden 0.66 dolara yükseldi. Haberimizin hazırlandığı esnada ise sabah saat 0,:45 sıralarında Dogecoin 0,6500 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Elon Musk şoke etti, balon söndü! Dogecoin -25 ile sert çakıldı... 

Sabah saatlerinde program yayını esnasında 06:50 civarında DOGE çok sert bir düşüş yaşadı ve bir anda 0,5450 Dolar seviyesine geriledi!


SNL SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Diğer taraftan Saturday Night Live (SNL) için geri sayım sürüyor. Elon Musk'ın sunacağı show programında neler konuşulacak? Program Türkiye saati ile saat kaç sıralarında başlayacak merak ediliyor. Dogecoin için adeta bir dönüm noktası yaşanıyor. Milyonların gözü sadece bu programa odaklandı ve sert bir yükseliş için Elon Musk tarafından yapılacak bir kaç açıklama yetecek gözüyle bakılıyor. Sabah saatlerinde saat 06:30 sıralarında başlayacak olan SNL sonrasında ya milyonlar çok zengin olacak, ya da milyonlar çok fena terste kalacak...

Elon Musk'ın konuk olarak katılacağı Saturday Night Live (SNL)  canlı olarak izlemek için youtube kanalına girebilirsiniz.

MILAY RAY CYRUS'DA TWEET ATTI

SNL programında yer alacak ikinci ünlüm ise müzik dünyasının sevilen ismi Milay Ray Cyrus olacak. Program öncesi hazırlıklarında Dogecoin için gönderme yapan, tweet atan ünlü isim, "Elon bana DOGECOIN'i açıklarken duyduğum şey." ifadeleriyle ay, roket ve dolar emojileri paylaştı.
 
YENİ BİR TOKEN SHIB

Dogecoin fanatizmi henüz geçmeden yeni bir Token'ın ayak sesleri ise yeni yeni duyulmaya başladı. Sebebi ise tabiki DOGE'ın görünen aktörü Elon Musk oldu. Musk Shiba (SHIB) coin için attığı tweet ile bir anda ilgi odağı olan Token 8 Mayıs tarihinde yüzde 400 üzerinde bir artışla zirve yaparak kapattı. Henüz daha Dogecoin ile alakalı furya devam ederken, bir de Shiba isimli yeni Token'a olan yoğun ilgi yakın zamanda SHIB coin için pek çok haber yapılacağının göstergesi oldu.

Shiba (SHIB) Token nedir, neden gündem oldu? SHIB coin 8 Mayıs sert yükseldi yüzde 128 kar etti


YORUMLAR

  • 1 Yorum