Dolar güne nasıl başladı? Döviz fiyatları 17 Ekim son durum

Dolar/TL= 1 $ kaç lira? 17 ekim ay ortasına gelindiğinde yeni hafta ekonomi piyasaları dolar kuru ve dolar fiyatları güne başlarken kaç liradan işlem görmeye başladı. İstanbul serbest piyasalarda güncel Dolar, Euro ve Döviz fiyatlarında son durum bilgileri için haberimize tıklayın.

Dolar güne nasıl başladı? Döviz fiyatları 17 Ekim son durum
Editör: Hakan A.
17 Ekim 2016 - 08:48

Dolar ve döviz haftaya nasıl başladı? Dolar, euro, Kapalıçarşı serbest piyasalarında kur kaç liradan başladı? Ekim ayının ortasına gelindiğinde yeni iş haftası, ilk iş günü Pazartesi başlarken, dolar kaç liradan işlem görüyor. İstanbul serbest piyasalarda dolar fiyatları ve son dakika döviz kurları bilgisi güncellemesi geldi. 

Dünya'nın sabah saatlerinde Musul'a başlatılan koalisyon güçlerinin DAEŞ terör örgütünü temizleme operasyonu ile Pazartesi yeni haftanın ilk iş günü olan Pazartesi sabahı Dolar fiyatları kaç liradan başladı? Geçtiğimiz hafta dalgalı seyir izleyen ve 3.10 rakamını test eden Dolar 17 Ekim sabahında operasyon baskısıyla nasıl bir seyir izleyecek?

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi 17 Ekim 2016 İstanbul

1 Dolar Kaç Lira? Sabah açılışla 3 TL'nin üzerini göre dolarda son durum... 1 Dolar şu saatlerde kaç lira olarak işlem görüyor. Yeni ayın ilk iş günü olan 17 Ekim Pazartesi gününde ekonomide sıcak gelişmeler yaşanırken, dolar ve döviz fiyatları güne nasıl başladığı merak ediliyor. 

Ennflasyon rakamalrı henüz belli olmadan piyasalar temkinli güne başlarken, dolar Kapalıçarşı açılış fiyatları belli olmaya başladı. Ekonomide gün içerisinde yaşanan gelişmeler Cuma günü kapanıştaki fiyatlardan farklı olarak dalgalı bir gün geçirebilir. Türkiye içerisinde siyasi gelişmelerin yakından takip edileceği, enflasyon rakamlarının tetikleyeceği piyasalarda hareketli dakikalarla günü tamamlayacağı uzmanlarca öngörülüyor.

Son dakika döviz fiyatlarına ilişkin saat 09:00 güüncel bilgiye göre; 17 Ekim Pazartesi Dolar/TL son durum!

Amerikan (ABD Doları) Dolar : Alış 3,0940, 

Euro : Alış 3,3990, Satış 3,4007, 

İngiliz Sterlini : Alış 3,7613, Satış 3,7642, 

YORUMLAR

  • 0 Yorum