Ece Erken'den ev sahibine koronavirüs sitemi! 3600 lira aidat artı 12 bin 500 lira kira...

Ünlüler koronavirüs yüzünden ekonomik zorluk yaşamaya başladı! Ünlü isim Ece Erken, oturduğu evin sahibi ile arasında yaşananları böyle paylaştı.

Ece Erken'den ev sahibine koronavirüs sitemi! 3600 lira aidat artı 12 bin 500 lira kira...
Editör: Hakan A.
08 Nisan 2020 - 16:36
Türkiye'de koronavirüs nedeniyle etkilenmeyen insan yok. Ünlü, ünsüz herkes bir biçimde koronavirüs nedeniyle zorluk çekiyor. Ünlüler de koronavirüs salgını yüzünden gelirlerinden olurken, kiralarını ödemekte zorluk yaşıyor.

Koronavirüs salgını her keseyi zorlamaya başladı. Sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan ünlülerden TV dünyasının önemli ismi Ece Erken, ev sahibi ile yaşadığı diyaloğu paylaşınca gündem oldu. 

Yüksek kira ve aidat nedeniyle isyan eden, koronavirüs nedeniyle pek çok ev sahibinin kira alamadığını ifade eden Ece Erken, oturduğu evin sahibine sitemde bulundu.

Ece Erken twitter hesabından oturduğu evin sahibi olan yazışmasını paylaşırken, 'hocam herkes evde kalıyor çalışmıyor da ben de alacağım kiraları alamıyorken ev sahibim bana bu mesajı atıyorsa napacağız?benim 3 evim var 2sinden bu ay kira gelmedi,utandım söylemedim..' siteminde bulundu.
 
Kirasında yaşanan gecikme hakkında, 'buarada vereceğim kira 2 gün gecikti o kadar....' diyen Erken, 'kiramı 2 gün gecikmeli:) olarak yatırdım:) ödediğim paraya takılanlar kendi evlerimi kiraya verip daha büyük eve geçmem, küçük yaştan beri ekranda olup yatırım yapmam hayat şartlarımı kolaylaştırdı o kadar ama asıl dikkat çekmek istediğim bu dönemde ev sahiplerimizn hassas olmasıydı'  dedi.

Erken son olarak, 'öyle bir dönemden geçiyoruz ki; hepimizin birbirine anlayışlı olması lazım sadece dikkat çekmek istedim,ben ödeyebilecek durumdayım ya gerçekten zor durumda olanlar... dün anlayan anladı beni anlamayan da çok da umurumda değil açıkçası... sağlıkla kalın' ifadeleri ile durum hakkında açıklamada bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum