Ege Yapı ÇamlıYaka Konakları konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

Ege yapı'nın Çekmeköy'de konak hayatı yaşatacak yeni projesi ÇamlıYaka Konakları konut fiyatları ve ödeme bilgileri belli oldu. ÇamlıYaka Konakları Çekmeköy konutlarında fiyatlar kaç liradan başlıyor?

Ege Yapı ÇamlıYaka Konakları konut fiyatları kaç liradan başlıyor?
Editor: Hakan A.
28 Eylül 2018 - 08:16

İstanbul Çekmeköy'e Ege Yapı'dan 75 konaklık yeni proje! Ege Yapı, Çamlı Yaka Konakları'nda satışlara başladı. Çamlı Yaka konakları güncel fiyatları, metrekare birim fiyatları ve ödeme bilgileri haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 28 Eylül 2018 - İstanbul


Ege Yapı, yeni konut projeleri için yatırımlarını sürdürüyor. Şirket son projesini ÇamlıYaka Konakları'nı satışa çıkardı. 

Ege Yapı Çekmeköy'de inşaa edilecek yeni projesi ÇamlıYaka Konakları için 27 Eylül 2018 tarihinde  düzenlenen basın toplantısıyla görücüye çıkardı. Proje kapsamında ev satışlarına başlanılmış oldu.

75 Bağımsız birimden oluşan Çekmeköy'ün yeni projelerinden ÇamlıYaka Konakları'nda küçük daire seçenekleri yer almıyor. ÇamlıYaka Konakları projesi 3+1'den 5+1 daire seçeneklerine büyük ailelere ve geniş metrekare ev sevenlere hitap ediyor.

ÇamlıYaka Konakları ev fiyatları

Çekmeköy'ün en güzel lokasyonunda 4'er katlı bloklardan oluşan ÇamlıYaka Konakları konut fiyatları ise en fazla merak edilenler arasında. Çam ormanlarının yanı başında doğa ve yeşiller arasında inşaa edilen ÇamlıYaka Konaklarında 12 Bin TL/ metrekare olarak belirlenmiş durumda. Projede yer alan evlerin satış fiyatı en düşük konut fiyatı 2 milyon 100 Bin lira, 4 milyon liraya kadar değişiyor.

ege yapı çekmeköy çamlıyaka konakları projesi

Son günlerde sıkça konuşulan Türk Vatandaşlığına geçişle alakalı değerlendirmede bulunan Kabadayı, "250 bin dolara vatandaşlık verilmesine ilgili olarak bizlere başvurular başladı. Büyük bir ilgi var. Kriterler nedir, nasıl olacak diye soran Türk Vatandaşı olmak isteyenler sıkça ofislerimizi aramaya başladılar." dedi.

ÇamlıYaka Konakları projesi hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum