Emlak Konut GYO, Kocaeli ve İstanbul projelerinde önemli gelişme

Kocaeli Emlak Konutları kısmi geçici kabulü gerçekleştirilirken İstanbul'da bulunan 3 farklı projenin 2020 yıl sonu değerleme raporları açıklandı.

Emlak Konut GYO, Kocaeli ve İstanbul projelerinde önemli gelişme
Editör: Hakan A.
22 Aralık 2020 - 20:35
Türkiye'nin önemli illerinde yürüttüğü dev markalı konut projeleri ile anılan Emlak Konut Gayrimenkul, 2020 yılı sonu proje kabulleri ve yeni projelerindeki değerleme oranlarını açıklamaya devam ediyor. Bu çerçevede Kocaeli Emlak Konutları 3. Etap'ta yer alan evlerin kısmi kesin kabulü gerçekleştirildi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 22 Aralık 2020 - İstanbul 


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) 2021 hazırlıklarını hızla sürdürürken, devam eden, tamamlanan projelerine dair önemli duyuruları kamuoyu ile paylaşmayı sürdürüyor.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan yazılı açıklamada Kocaeli Emlak Konutları projesi ve bazı projeler ile alakalı bilgiler paylaşıldı.


KAP açıklamasında, 'Şirketimiz projelerinden Mustafa Ekşi İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. taahhüdü altında bulunan Kocaeli Gebze Emlak Konutları 3. Etap 1. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nde 6434/2, 6435/1 ve 6436/1 Parseller Konut, Ticaret Altyapı ve Çevre Düzenleme İşleri'nin kısmi kesin kabulü yapılmış olup Kısmi Kesin Kabul Tutanağı 21.12.2020 tarihinde onaylanmıştır.' denildi.

BAZI PROJELERİN 2020 YIL SONU DEĞERLEME RAPORLARI BELLİ OLDU

Emlak Konut GYO'nun İstanbul konut projelerinde yıl sonu değerleme raporları açıklanmaya devam ediyor. Bu çerçevede İstanbul'da bulunan ve satış süreci süren bazı Emlak Konut projelerinin raporları açıklandı.
    
İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Dikilitaş Mahallesinde yer alan 1 adet parsel için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

İstanbul Kağıthane Seyrantepe Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi (Avangart İstanbul) projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

İstanbul Çekmeköy Taşdelen Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi (Ormanköy Çekmeköy) projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.


YORUMLAR

  • 0 Yorum