Emlak Konut GYO, İstanbul'da 10 farklı projenin 2020 değerleme oranlarını açıkladı

Emlak Konut GYO tarafından İstanbul, Ankara ve Nevşehir illerinde hayata geçirdiği konut, ticari ve arsa gibi projelerin 2020 yılı değerleme oranları belirlendi.

Emlak Konut GYO, İstanbul'da 10 farklı projenin 2020 değerleme oranlarını açıkladı
Editör: Hakan A.
18 Aralık 2020 - 20:33 - Güncelleme: 18 Aralık 2020 - 20:36
Emlak Konut GYO'nun pek çok projesi için yapılan değerlemeler açıklanıyor. Emlak konut projelerinin 2020 yıl sonu değerleme raporları açıklanmaya devam ediliyor. Emlak Konut GYO'nun 10 farklı projesinin değerlemeleri belirlenmiş oldu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 18 Aralık 2020 - İstanbul 


Emlak Kontu Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından hasılat paylaşımı, arsa paylaşımı modelleriyle hayata geçirilen İstanbul, Ankara ve Nevşehir'de yer alan projelerin 2020 yıl sonu değerleme raporları yayınlandı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) üzerinden yaptığı duyurularda İstanbul'un her iki yakasındaki Emlak Konut projeleri ağırlıkta olmak üzere 10 farklı projenin değerleme raporları açıklandı. 


İstanbul Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanı 2. Etap Konut İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi kapsamında "Esenler Emlak Konutları" Projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 Yıl Sonu "Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.


    

İstanbul Avcılar Kapadık Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi kapsamında "Göl Panorama" Projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu Ekte yer almaktadır.İstanbul Şile Çavuş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi kapsamında İdealist Cadde/Koru Projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.İstanbul İli, Maltepe İlçesi, Çınar Mahallesi 1 adet parsel için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu Ekte yer almaktadır.

Nevşehir İli, Merkez İlçesi, Emek Mahallesi 2 adet parsel için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

Ankara ili, Yenimahalle ilçesindeki Merkez Ankara projesine dair Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.
    
İstanbul ili, Sarıyer ilçesindeki 1 adet parsele dair Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

İstanbul ili, Çekmeköy ilçesindeki 2 adet arsaya dair Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

İstanbul Emlak Konut Ispartakule Evleri 1.Etap 1.Kısım Konut, Ticaret ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

İstanbul ili, Ataşehir İlçesi Küçükbakkalköy mahallesindeki 1 adet parsele dair Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum