Enes Batur, İstanbul'un en lüks semtinde milyonluk otomobilini bu hale getirmeyi başardı

Ünlü fenomen Enes Batur, İstanbul Beşiktaş'ta Etiler semtinde lüks aracının kontrolünü kaybedip kaldırım ve ağaca çarpan milyonluk aracını pert etmeyi başardı.

Enes Batur, İstanbul'un en lüks semtinde milyonluk otomobilini bu hale getirmeyi başardı
Editör: Hakan A.
23 Kasım 2020 - 13:47
Türkiye'de milyonların sevgilisi olan, genç yaşta ünlü ve milyonlar kazanmaya başlayan youtuber Enes Batur, ilk lüks aracını pert etmeyi başardı. İstanbul'da ciddi bir trafik kazası geçiren Batur, milyonluk aracını adeta pert etti.

Emlak Pencerem / Emlak Magazin Haberleri - 23 Kasım 2020 - İstanbul


Milyonlarca abonesi bulunan youtube fenomeni Enes Batur, Beşiktaş'ta Etiler bölgesinde büyük bir kazaya karıştı. Trafikte hızla ilerlediği iddia edilen Batur'un lüks marka otomobilini görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler.

İstanbul'da Beşiktaş ilçesinde, Etiler'de meydana gelen ve ünlü youtuber Enes Batu'un otomobili bir anda kontrolü kaybederek, kaldırım, ağaç ve çevrede bulunan araçlara çarptı. Yaşanan korkunç kaza nedeniyle, milyonluk otomobilin lastikleri yerinden çıktı. Batur'un Milyonluk lüks aracı ise kullanılamaz hale geldi. 


Kazadan önce ise fenomen isim Enes Batur'un lük otomobili böyleydi.

enes batur lüks otomobili,

Yaşanan korkunç kazanın hemen peşinden olay yerine sevk edilen polis ekipleri, kaza mahallinde incelemelerde bulundu. Kazanın nasıl meydana geldiğini anlamaya çalışan polisler şaşkınlıklarını gizleyemedi.  Ünlü youtuber'ın kazadan yara almadığı bildirildi.

YOUTUBE FENOMENİ

Türkiye'nin en genç fenomenlerinden biri olan Enes Batur, çektiği videolarla milyonlarca genç hayranı ve abonesi bulunuyor. 2020'de rekor paralar kazanmaya başlayan Batur, sık sık lüks otomobil videolarıyla hayranlarının karşısına çıkıyordu. Kazandığı paralarla en fazla lüks araba satın alan Enses Batur, film ve müzik klibi çekti. Ünlü ismi youtube kanalından halen 14 milyonun üzerinde bir izleyici kitlesi bulunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum