EPDK'dan OSB'lere elektrik fiyat güncellemesi

EPDK'nın OSB'lere ilişkin elektrik dağıtım fiyatı düzenlemesi Resmi Gazete'de yayımlandı. İşte Türkiye genelindeki tüm Organize Sanayi Bölgelerine uygulanacak elektrik dağıtım tarifeleri listesi.

EPDK'dan OSB'lere elektrik fiyat güncellemesi
Editör: Hakan A.
09 Aralık 2018 - 09:31

EPDK çok sayıda elektrik dağıtım şirketi ile alakalı dağıtım bedellerinde güncellemeye yaptığını duyurdu. Elektrik dağıtımı yapan onlarca şirketin dağıtım bedelleri ile alakalı güncelleme haberimizde.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 9 Aralık 2018 - İstanbul


Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) 28/11/2018 tarihli toplantısında alınan kararlar kapsamında Türkiye genelinde faaliyette bulunan enerji dağıtım şirketlerine ilişkin elektrik dağıtım bedelleri ile alakalı kararlar aalındı. 

EPDK, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi başta olmak üzere, Adıyaman Besni Organize Sanayi Bölgesi, Adıyaman Kahta OSB, Afyonkarahisar, Akhisar, Aksaray, Akşehir, Aliağa, Amasya, Amasya-Merzifon, Anadolu, Ankara Dökümcüler, Ankara İvedik, Ankara Sanayi Odası 1. OSB, 2. OSB, Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas OSB, Antakya, Antalya, Ardahan, Asını Kibar gibi Türkiye genelinde faaliyette olan çok sayıda Organize Sanayi, Bölgesi için yeni elektrik dağıtım tarifelerini belirledi.İlgili karar 9 Aralık tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürülüğe girdi.

 EPDK'nın lektrik dağıtım tarifeleri listesi 9 Aralık Resmi Gazete'de yer alan OSB elektrik indirimlerine ilişkin tam liste için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum