Ev almak için fırsat kaçtı mı, beklemeye devam mı etmeli?

Konut kredisi faiz oranlarının yükselmeye başlaması ile birlikte ev almak için bekleyenlerin merak ettiği soru: 'Ev almak için fırsat kaçtı mı, beklemeye devam mı etmeli?'

Ev almak için fırsat kaçtı mı, beklemeye devam mı etmeli?
Editör: Hakan A.
10 Ağustos 2020 - 20:01 - Güncelleme: 10 Ağustos 2020 - 20:05
Konut satışları indirilen kredi faiz oranları ile birlikte rekor kırarken, ev sahibi olamayan, hala ev almak için düşünen vatandaş ise şu soruyu soruyor: 'Ev almak için fırsat kaçtı mı, beklemeye devam mı etmeli?' Konut kredisi faiz oranları yükselişte peki ne yapmalı?

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 10 Ağustos 2020 - İstanbul


Konut kredisi faiz oranları yükselişe geçti. Dolar hareketli,piyasalar dengesiz. Konut almak için fırsat kaçtı mı yoksa beklemek mi gerekiyor? 

DİKKAT PİYASALAR ÇALKALANIYOR. EV ALMAK İÇİN BEKLEMELİ Mİ, YOKSA FIRSAT KAÇTI MI?


Konut kredisi faiz oranları ev almak isteyenler için oldukça önemli. Haziran ayında yaşanan rekor konut satışı ile birlikte artan konut fiyatları sonrasında en sıcak gelişme son iki haftadır yaşanıyor. Konut kredisi faizleri yeniden yükseliş trendine girdi. Peki hala ev almamış olanlar ne yapmalı? Ev almak için fırsat kaçtı mı, beklemeye devam mı etmeli?

EmlakPencerem.com Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak, ev sahibi olmak isteyen ve hala beklemede olanlar için rehber olacak değerlendirmeyi buradan ve youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

Hatice Kolçak, 'Fiazler ve talep birbirine ilintili biçimde ilerliyor. Ev alacak veya yatırım yapacaklar için konut kredisi faiz oranlarında bir düşüş beklenmiyor.' dedi.

Hatice Kolçak'ın anlatımıyla ev alacaklarfı yakından ilgilendire konuları değerlendirdiği son videosunu YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Videoyu izleyebilmek için tıklayın.

Hatice Kolçak'ın kişisel YouTube kanalına abone olmak ve diğer videolarını izlemek için tıklayın.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum