Reklamı Geç
FETÖ’den el konulan Kanton Metal TMSF tarafından satılıyor

FETÖ'den el konulan Kanton Metal TMSF tarafından satılıyor

FETÖ'nün finans ayağının en tepesinde bulunan Asya Katılım Bankası`na ait olan ve Çerkezköy'de kurulu olan Kanton Metal Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMS) tarafından 60 Milyon TL bedelle ihale yoluyla satılıyor.

02 Mayıs 2017 - 09:33

FETÖ'nün finans ayağında el konulan mallarından birisinin daha satışı için düğmeye basan TMSF, Bank Asya'ya ait olan Çerkezköy'deki o fabrikanın satışı için ihale gününü açıkladı. TMSF Kanton Metal'in satışa çıkardı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Mayıs 2017 - İstanbul

FETÖ'ye finansal destek sağladığı gerekçesiyle el konulan Çerkezköy merkezli  Asya Katılım Bankası A.Ş. mülkiyetinde bulunan Kanton Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi fabrikasının satış tarihini açıklayan TMSF, fabrikanın 60 Milyon TL muhammel bedelle satş ilanını yayımladı.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Çerkezköy`de bulunan ve hisseleri Asya Katılım Bankası`na (Bank Asya) ait olan Kanton Metal fabrikası için düğmeye basıldı, fabrikanın satışa çıkarıldığını duyurdu. aknton Metal'in satış ihalesine katılmak isteyen yatırımcılar için son tarih 16 Mayıs, fabrika için belirlenen muhammel bedel ise 60 milyon TL.

TMSF tarafından yayımnlanan satış ihalesi ilanı kapsamında şu bilgilere yer verildi;

"Fabrika merkezi Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi içerisinde (Gazi Osmanpaşa Mahallesi Fatih Bulvarı Sokak No:19 59500 Çerkezköy-Tekirdağ) yer alan ve hisselerinin tamamı Asya Katılım Bankası A.Ş. mülkiyetindeki Kanton Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ihale şartnamesinde (Şartname) belirtilen kayıt ve şartlarla Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından satışa çıkarılmıştır.

Kanton Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, maliki olduğu fabrika binası ve içerisindeki makina ve ekipmanların tamamıyla birlikte bütün halinde işbu satış ilanına konu ihale ile satışa sunulmaktadır.

Kanton Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi için belirlenen muhammen bedel 60.000.000,-TL (Altmışmilyon Türk Lirası) dir.

İhaleye katılmak isteyenlerden Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından uygun görülenlere, Kanton Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi içerisinde (Gazi Osmanpaşa Mahallesi Fatih Bulvarı Sokak No:19 59500 Çerkezköy-Tekirdağ) yer alan fabrika binasını ve arazisini 05.05.2017-16.05.2017 tarihleri arasında inceleme yapma izni verilecektir.

İhaleye katılmak isteyenlerin, tekliflerini en geç 16.05.2017 günü saat 17:00'a kadar, kapalı zarf içinde Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun "Büyükdere Caddesi No:143 Esentepe Şişli/İstanbul" adresine elden teslim etmeleri gerekmektedir.

İhale, 17.05.2017 günü saat 10:00'da Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun "Büyükdere Cad.No: 143 Esentepe/İSTANBUL " adresindeki "Asma Kat Konferans Salonu"nda yapılacaktır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..