Fuzul Holding, reklam çalışmalarını Alametifarika ile yürütecek

Bünyesinde önemli şirketleri barındıran Fuzul Holding, reklam ajansını değiştirdi.

Fuzul Holding, reklam çalışmalarını Alametifarika ile yürütecek
Editör: Hakan A.
15 Mart 2021 - 16:15 - Güncelleme: 15 Mart 2021 - 18:54
Türkiye'de pek çok önemli projelere imza atan yenilikçi çizgisiyle tanınan Fuzul Holding, reklam çalışmalarını Alametifarika ile yürütme kararı aldı. Şirket reklam ajansıyla anlaşma imzaladığını duyurdu.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 15 Mart 2021 - İstanbul


Türkiye’de 1992 yılından bu yana otomotivden inşaata, konuttan sigortaya, birçok alanda faaliyetini sürdüren Fuzul Holding, reklam çalışmaları için Alametifarika ile anlaştı.

“Geleceğin Türkiye’sini inşa etme” misyonu ile çalışmalarını sürdüren Fuzul Holding’in yeni dönemde reklam çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu. Fuzul Holding, dijital reklam ve pazarlaması için çözüm ortağı olarak Alametifarika ile anlaştı.


Farklı sektörlerden birçok büyük markayı bünyesinde barındıran Alametifarika, 10 Mart 2021 tarihinden itibaren Fuzul Holding ve bünyesinde bulunan Rubikpara, Nevita, Nevvinn, FuzulEv, FuzulOto, Fuzul Yapı şirketlerinin tüm mecralardaki iletişimini yürüterek entegre reklam ajansı olarak çalışacak. 

Yeni işbirliğine ilişkin açıklamalarda bulunan Fuzul Holding Kurumsal İletişim Grup Başkanı Gülşah Yüzer, ‘’ Fuzul Holding olarak faaliyette bulunduğumuz sektörlerdeki çalışmalarımıza daha farklı bir soluk katmak için bazı iş birlikteliklerimizi yenileme kararı aldık. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir yapıya sahibiz. Müşterilerimizi de bu yeniliklerle buluşturmak için her geçen gün daha çeşitli iletişim araçları ve iş ortaklarına ihtiyaç duyuyoruz. Bu kapsamda reklam tarafında, inovatif işlere imza atmış, Alametifarika ile çalışmaya başlamaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Birlikte birbirinden başarılı işlere imza atacağımıza yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.

Emlak Konut GYO Beşiktaş ihalesini kazanan Fuzul Yapı'dan dev proje


YORUMLAR

  • 0 Yorum