FuzulEv, İzmir'de büyümesini sürdürüyor

Faizsiz ev sahibi yapmaya devam eden Fuzulev, İzmir'de yeni şubesi ile birlikte büyümesini sürdürüyor.

FuzulEv, İzmir'de büyümesini sürdürüyor
Editör: Hakan A.
21 Temmuz 2020 - 15:55 - Güncelleme: 21 Temmuz 2020 - 16:00
Faizsiz ev sahibi olma imkanı sunan FuzulEv sistemi İzmir'de büyümeye devam ediyor. Yeni şubesini Buca'da açan FuzulEv İzmir'de üç şubeyle hizmet verecek.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 21 Temmuz 2020 - İstanbul


Türkiye’de faizsiz ev alma modelinin öncülerinden biri olan FuzulEv, İzmir’in Buca ilçesinde açtığı yeni şubesiyle sürdürülebilir büyüme hedeflerine emin adımlarla ilerliyor.

Ege Bölgesi’nde açtığı yeni şubeyle bölge halkının taleplerini yanıtlamayı planlayan FuzulEv, böylece bölgedeki şube sayısını da üçe çıkarmış oldu.

Bugüne kadar on binlerce ailenin ev hayalini gerçeğe dönüştüren FuzulEv, sürdürülebilir büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet noktalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. İzmir’de Konak ve Bornova’da bulunan şubelerine bir yenisini ekleyen FuzulEv, Buca ilçesindeki yeni şubesiyle bölgedeki şube sayısını üçe çıkardı.

İzmir halkının yoğun ilgisine daha iyi yanıt verebilmek için şube açma kararı alan FuzulEv, faizsiz, kredisiz, vade farksız, kadınların altın gününe benzeyen modeliyle müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Her gelir grubuna göre uygun ödeme seçenekleri sunan FuzulEv, vatandaşların küçük küçük taksitlerle, peşinat vermeden ve ara ödeme yapmadan ev alma hayallerinin gerçekleşmesini sağlıyor.  Noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda sırası gelen vatandaş, Türkiye’nin istediği yerinden evini beğenerek, istediği eve sahip olabiliyor.

Şubeleşme çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal,’’ Tüm dünyada olduğu gibi pandemi sürecinde birçok sektör çok önemli bir sınav verdi. Ülkemiz bu süreci çok iyi yönetti.  Salgına rağmen hızlı bir toparlanma sürecine girdik. FuzulEv olarak salgın döneminde ülkemize ve vatandaşımıza hizmet vermeye devam ettik. Bu süreçte kurum kültürümüz ve değerlerimiz doğrultusunda, önce insan, önce sağlık demeye devam ettik. 2020 büyüme hedeflerimize ulaşmak için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamdan yeni şubelerimizi hizmete almaya devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum