Reklamı Geç
G Tower satışa çıktı! Lüks rezidans fiyatları 372 Bin TL’den...

G Tower satışa çıktı! Lüks rezidans fiyatları 372 Bin TL'den başlıyor

Mar Yapı ve Divan dev proje G Tower ile Basın Ekspres Yolu üzerinde otel, rezidans hizmetleri verecek, G Tower projesi tanıtılırken G Tower metrekare satış fiyatları, proje nerede, nasıl gidilir, toplantı ayrıntıları EmlakPencerem.com da.

01 Aralık 2016 - 07:09

Basın Ekspres yolu üzerinde yeni bir oluşuma imza atan Mar Yapı ve Divan yei proje için düğmeye bastı, G Tower Projesinin lansmanını gerçekleştirdi. Divan Residence at G Tower görkemli bir tanıtımla lanse edildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 01 Aralık 2016 - İstanbul

Mar Yapı imzasıyla Basın Ekspres’de hayata geçirilen G Tower Projesinin lansmanı yapıldı. Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök ve Divan Grup CEO’su Richard Appelbaum proje hakkında basına bilgi verdi.
 
Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, Basın Ekspres ‘te yaptıkları projelerin yatırım değerinin toplamının 800 milyon lirayı bulduğunu söyledi. Bölgede yatırımlara devam edeceklerini açıklayan Münir Özkök bölgeye inandıklarını ve fiyatların halen çok uygun olduğunu ve yüksek kazanç vaat ettiğini sözlerine ekledi. Özkök, ilk proje başladıklarında fiyatların Bin 500 TL olduğunu bugün ise 8 bin 500 TL/metrekare fiyatlara ulaştığını yapılan yatırımlarla artacağını ifade etti.
 
Münir Özkök,Mar Yapı olarak bundan dört sene önce Divan ile birlikteliğe imzmünir özkök,mar yapı haberleri,divan haberleri,a atarak Basın Ekspreste G Plus projemizin otel ve rezidanslarımıza Divan otel ve konforunu taşıdık ve Divan Suites İstanbul G Marins projesini hayat geçirdik. Otelimize ve rezidanlarımıza Divan misafirperverliğini ve kalitesini taşıdık. Mar Yapı olarak Divan ile G Tower ile tekrar biraradayız. Mar Yapı olarak Basın Ekspres yolunun geleceğini ilk gören ve yatırımlarımızı buraya kaydırdık. Gurur duyarak söylüyorum ki Divan ile bu bölgeye getirdiğimiz sinerji bu bölgenin çevresini değiştirdi. Bu bölgenin değeri her geçen gün artıyor.  Haziran 2016 itibari ile bölge kira getirisi olarak en yüksek semtler sıralamasında birinci sırada yer alıyor. Türkiye’nin her yerinde herkes yaşam kalitesini artırmaya çalışıyor. Doğru lokasyon, uluslararası iş birlikleri ve erişilebilir lüksü uygun fiyatla sunabiliyoruz.” dedi.
 
G Towers 195 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. Projede 433 daire bulunuyor. 380 daire 1+1,  26 daire 1+1,5 ve 26 daire 2+1 olarak tasarlandı.. Tamamı rezidans olan daireler Divan ayrıcalığı ile hizmet alacak ayrıca bir otel olmayacak. “G Tower” da, toplantı odaları, 3 bin m2 spor salonu, fitness, yüzme havuzu bulunuyor.
 
Divan Residence at G Tower ‘da metrekare fiyatları 5 bin 500 TL’den başlıyor. Yönetim aidatları 4,5-5 TL arasında olacağı bildirildi. Projede en küçük daire fiyatı 372 bin TL’den başlıyor.
 
Mar Yapı elindeki 100 dönüm arsa stoğu ile yeni projeler yapmaya devam edeceğini açıklandı. 2017 yılında Sefaköy’de 20 dönüm üzerine yapılacak karma proje için ruhsat çalımalarının devam ettiği bildirildi. Sefaköy projesi 2017 yılında ruhsat çalışmalarının ardından lansmana çıkacak.

YORUMLAR

  • 1 Yorum