Gaziantep Şehitkamil Konut Teslimleri Başladı

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Kuzeyşehir 1.Etap 913 adet konut projesi kapsamında satışı gerçekleştirilen konutların teslimleri, 04 - 29 Kasım 2019 tarihleri arasında Konut Teslim Programına göre gerçekleştirilecek.

Gaziantep Şehitkamil Konut Teslimleri Başladı
Editör: Hakan A.
04 Kasım 2019 - 13:38 - Güncelleme: 04 Kasım 2019 - 13:41

TOKİ tarafından, Gaziantep Şehitkamil’de inşa edilen 913 konut 04 Kasım – 29 Kasım 2019 tarihleri arasında hak sahiplerine teslim edilecek.

Hak sahiplerinin, konut teslimleri için kendilerine bildirilen günde şantiyeye gitmeleri gerekecek.

Emlak Pencerem - 4 Kasım 2019


Konut teslimleri, İdaremiz tarafından hazırlanan “Konut Teslim Programı” çerçevesinde Kuzeyşehir Şantiyesinde gerçekleştirilecektir.Konut alıcıları konut teslim programı çerçevesinde kendilerine bildirilen günde kendi imkanları ile şantiyeye ulaşacaklardır.
- Konut teslim işlemlerine saat 09:00’da başlanacaktır.
- Kendisine bildirilen günden başka bir günde konut teslimi için başvuruda bulunan konut alıcılarının işlemleri, geldikleri gün için belirlenmiş konut alıcılarının işlemleri tamamlandıktan sonra yapılabilecektir

Şantiyede yapılacak konutun fiili teslimi sırasında; konut alıcılarının aşağıdaki belgeleri yanlarında bulundurmaları gerekmektedir:

- Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı),
- Gayrimenkul Satış Sözleşmesinin haksahibinde bulunan nüshası,
- Konut vekaleten teslim alınacak ise vekaletnamenin aslı ve fotokopisi,
- KDV tutarının yatırıldığına dair fatura

Belgeler eksiksiz ise konut alıcılarına, müşavir firma tarafından “Konut Teslim Tutanağı” ile mahal listesine göre tanzim edilecek olan “Konut Tespit Föyü” imzalatılacaktır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum