Gaziantep'te 8 arsa ihale yöntemiyle satışa çıkarıldı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Şehitkamil ve Şahinbey ilçesinde 8 adet yatırımlık arsa ihale ile satılacak.

Gaziantep'te 8 arsa ihale yöntemiyle satışa çıkarıldı
Editör: Hakan A.
13 Mart 2021 - 09:03 - Güncelleme: 13 Mart 2021 - 09:08
Arsa yatırımı yapmak isteyenler için Gaziantep ilinde iki ilçede ticaret ve konut imarlı 8 farklı arsa seçeneği Büyükşehir Belediyesi ihalesi ile yatırımcısına sunuldu. Arsa satın alacaklar için Şehitkamil ilçesi ile Şahinbey ilçesinde toplamda 8 adet arsa ihale yöntemiyle yatırımcısına satılacak. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafıdnan yapılacak arsa satış ihalesinde satılacak arsaların ayrıntılarını haberimizden öğrenebilir, ihaleye teklif vermek için gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Emlak Pencerem - Emlak Haberleri Merkezi - 13 Mart 2021 - İstanbul


Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığından gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için iki ilçede 8 adet arsa ihale yöntemiyle satışa çıkarıldı. Gaziantep ili Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde yer alan 8 gayrimenkul için ihale şartları ile ihale tarihleri açıklandı.

ŞEHİTKAMİL İLÇESİNDE SATILIK ARSALAR


İHALENİN KONUSU

Tapunun Şehitkamil Karacaören Mahallesinde bulunan, aşağıda ada, parsel numarası, tapu alanı, imar durumu, m² rayiç bedeli, toplam muhammen bedeli ve geçici teminat tutarı belirtilen taşınmazların ayrı ayrı satışı işidir. 24 Mart 2021 tarihinde gerçekleştirilecek ihale, Kapalı Teklif Usulü ile ayrı ayrı gerçekleştirilecek.

İhale şartnamesini, 250,00.-TL karşılığında Belediye Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğünden temin edebilirler. Her taşınmaz için ayrı şartname bedeli yatırılacaktır. 

İHALENİN SAATİ, YERİ ve EVRAKLARIN TESLİM SÜRESİ

Söz konusu yerlerin ihalesi 24.03.2021 Çarşamba günü saat 15.00’de Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonunda İhale Komisyonunca (Encümence) ayrı ayrı yapılacaktır.

İhaleye iştirak edeceklerin, aşağıda istenilen belgelerle birlikte İhale İşleri Şube Müdürlüğüne 24.03.2021 Çarşamba günü saat 12.00 ‘e kadar sıra alındılar karşılığında vermeleri ya da taahhütlü olarak posta ile göndermeleri gerekmektedir. Postadaki gecikmeler nedeniyle süresinde Komisyon Başkanlığına ulaşmayan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır. 

gaziantep şahinbey satılık arsalar

ŞEHİTKAMİL İLÇESİNDE 5 ARSA İÇİN İHALE

Tapunun Şahinbey İlçesi, Tekstilkent Mahallesinde bulunan 5 adet arsa ihale yöntemiyle satışa çıkacak. İhale 31 Mart 2021 tarihinde düzenlenecek. İhale şartnamesini, 250,00.-TL karşılığında alınabilecek.

İHALENİN SAATİ, YERİ ve EVRAKLARIN TESLİM SÜRESİ

Söz konusu yerlerin ihalesi 31.03.2021 Çarşamba günü saat 15.00’de Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonunda İhale Komisyonunca (Encümence) ayrı ayrı yapılacaktır.

İhaleye iştirak edeceklerin, aşağıda istenilen belgelerle birlikte İhale İşleri Şube Müdürlüğüne 31.03.2021 Çarşamba günü saat 12.00 ‘e kadar sıra alındılar karşılığında vermeleri ya da taahhütlü olarak posta ile göndermeleri gerekmektedir. 

gaziantep şehitkamil satılık arsalar

YORUMLAR

  • 0 Yorum