Google çöktümü tüm servisleri ile çöker...

Google neden çöktü, hangi ülkelerde google servisleri çalışmıyor? Türkiye dahil olmak üzere pek çok ülkede google servislerinin tamamı çökmüş durumda. Youtube, news, adsense, adwords gibi kullanımda olan pek çok servis 502 hatası veriyor...

Google çöktümü tüm servisleri ile çöker...
Editör: Hakan A.
19 Aralık 2019 - 11:27

Yıllardır google dünya üzerinde en güvenilir servis ağı ile hizmet verirken, bugün başlayan dalgalanma ile hiçbir servisi çalışmaz durumda. Google YouTube, Adsense, Adwords, News ve daha bir çok servisi an itibariyle çalışmıyor. Hata kodu 502 olarak dönmeye devam ediyor.

Emlak Pencerem / Güncel haberler  - 19 Aralık 2019 - İstanbul


Son günlerde Türkiye ile yaşanan polemik sonrasında, Türk Telekom ile server anlaşması imzalayan google servislerinin tamamı an itibariyle çalışmıyor. Hata kodu olarak 502 hatası veren google servisleri adeta hayataı durdurdu.

Dünya genelinde pek çok servisi kullanılan ve hayatın akışını sağlayan YouTube, Adsense, Adwords, Gmail gibi hayata dokunan tüm google servisleri hata veriyor.Hatanın ne olduğu henüz netlik kazanmış değil. Ancak yurtdışında pek çok ülkede durumun benzer olduğu yönünde haberler gelmeye devam ediyor. Bazı servisleri cash sayesinde bazı arayüzleri gözüksede, linklere tıklandığında 502 hatası veriyor.

google çöktü error 502 hatası

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum