Haliç Köprüsü üzerinde 30 gün sürecek çalışma başladı

Sürücüler Haliç Köprüsünü kullanırken Dikkat! İstanbul Haliç Köprüsü'nde gerçekleştirilecek bakım ve onarım çalışmalarına başlandı.

Haliç Köprüsü üzerinde 30 gün sürecek çalışma başladı
Editör: Hakan A.
18 Temmuz 2020 - 11:25 - Güncelleme: 18 Temmuz 2020 - 11:29
İstanbul'da Haliç Köprüsünü kullananlar bu habere dikkat! Bakım ve Onarım çalışması başladı... Megaşehir İstanbul'da yolların bakım ve onarım çalışmalarına hız verildi. Şehrin en yoğun köprüleri arasında yer alan Haliç Köprüsü üzerinde yol bakım ve onarım çalışması başlatılıyor.
 
Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 16 Temmuz 2020 - İstanbul


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) şehrin önemli noktalarında bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda İstanbul'un en yoğun köprüleri arasında yer alan Haliç Köprüsü üzerinde yeni bir bakım çalışması başlatacağını duyurdu.

Haliç Köprüsü üzerinde yaklaşık bir ay (30 gün) sürecek olan bakım ve onarım çalışması resmen başladı. Haliç köprüsü sonrasında Avrupa Yakasına doğru Metrobüs istasyonunda yapılan yenileme çalışmaları devam ederken, ana yolu kullanan sürücüleri yakından ilgilendiren bakım ve onarım çalışması başlatıldı.


Her iki yönde büyük trafik sorunu yaşanan Haliç köprüsü üzerinde yol bakım ve onarım çalışmalarının 30 gün süreceği gelen bilgiler arasında.

Haliç Köprüsü üzerinde başlatılan çalışma iki etap halinde kademeli olarak gerçekleştirilecek.

Gece saatlerinde başlayan çalışmanın birinci etabında Edirnekapı-Okmeydanı istikametinde 2 şeritli yolun sağ şeridi, 7 gün boyunca kapatıldı.

İkinci aşamada aynı yolun sol şeridi yine 7 gün boyunca kapalı olacak. Bir ay boyunca sürecek olan çalışmalar havadan görüntülendi. Çalışmalar nedeniyle trafik yoğunluğu yaşanıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum