Hemen teslim Nuvo Dragos konutları satışta

Hemen teslim Nuvo Dragos konutları satışta

2014 yılından buyanda yaşamın devam ettiği Nuvo Dragos ikinci etap yeni evleri tamamlanarak satışa çıktı. Özderici GYO, hemen teslim Nuvo Dragos evlerinde satılık daireleri kaç liradan satıyor? Nuvo Dragos Maltepe konut fiyatları ve ödeme planı...

12 Ekim 2017 - 07:51 - Güncelleme: 12 Ekim 2017 - 11:08

Nuvo Dragos projesi tamamlandı, hemen teslim konutlar satışa sunuldu. İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri arasında yer alan Nuvo Dreagos, hemen teslim yeni etap evleri görücüye çıktı. 1007 bağımsız bölümden oluşan Nuvo Dragos'ta yeni etap koınutlar görücüye çıktı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Ekim 2017 - İstanbul

Özderici GYO İstanbul Maltepe bölgesinde hayata geçirdiği dev projesinde yeni etapın satışlarına başladı. 1007 konutluk Nuvo Dragos projesinde yeni etap konutların inşaat süreci tamamlanırken, hemen teslim evlerin satışları düzenlenen basın lansmanı ile başladı.

Gayrimenkul sektöründe 2017 eylül ve ekim aylarında süren hareketlilik yap sat işlere imza atan Özderici GYO'nun Maltepe'deki projesinde yeni etap konutların inşaaı tamamlandı. Nuvo Dragos konut projesinde yeni etap konutların satışları metrekare birim fiyatı 6 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Eski Singer fabrikası alanında 52 bin metrekare büyüklüğünde dev arazi üzerinde yükselen Nuvo Dragos inşaat süreci yeni etap evlerde tamamlandı. Nuvo Dragos'ta herşeyiyle hemen teslim, hemen tapu bitmiş evler Özderici GYO güvencesiyle satışa çıktı.

Nuvo Dragos konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

İlk olarak 2014 yılında satışlarına başlanan ve yaşamın sürdüğü Nuvo Dragos 3+1 daire fiyatları 775 Bin TL, Nuvo Dragos Maltepede 1+1 daireler 320 Bin TL üzerinden satılmış ve proje 2017'de Ekim ayı itibariyle yeni etap evlerin satış fiyatları ise oldukça getirili olarak önümüze çıkıyor.

Metrekare satış birim fiyatı 6 bin TL olarak açıklanan NUvo Dragos projesinde yer alan evlerin satış fiyatları ise merak edilen konular arasında. Nuvo Dragos projesinde en uygun konut fiyatı 530 Bin TL'den başlarken, en pahalı konut fiyatı ise 1 Milyon 600 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Rakiplerimizden ayrıştık

Nuvo Dragos lansmanında önemli açıklamalarda bulunan Özderici GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özderici “Biz yatırımcımıza yaşarken öde, yatırımın evin için olsun diyerek Nuvo Dragos’tan ev sahibi olmak isteyenler satın alma yaptıkları anda yaşamaya başlayabilecekler ya da hemen kiraya vererek satın aldığı evden getiri de elde edebilecek. Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sektörde genelde temkinli tarafta kalarak, iş yapış şekil ve süreçleriyle rakiplerimizden ayrışmayı başardık. Biz hasılat paylaşımlı ya da kat karşılığı inşaat üretmek yöntemleri yerine arsa satın alarak proje geliştirme prensibiyle inşaat sürecine giriyor, tamamlıyor ve satıyoruz. Tercihimiz ve geliştirdiğimiz iş modeli, arazi geliştirme, proje geliştirme ve üretilen ürünlerin bittikten sonra satışı şeklinde olmaktadır” dedi.

Nuvo Dragos konut projesi kapsamında evlerde yaşam 2014 itibarıyla başlarken, projenin son yeni etabında ise yaşam bugün itibariyle başlayacak. Proje toplam 3 blok 484 adet daireden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daireler bulunuyor. Tamamlanan ikinci etapta yer alan 2 blokta ise yine 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olmak üzere 515 daire yer alıyor. Projede 1+1’lerin büyüklüğü 66- 89 metrekare, 2+1’lerin büyüklüğü 101 - 154 metrekare, 3+1’lerin büyüklüğü ise 156 - 219 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Metrekaresi 6 bin TL'den konut satışları başlayan Nuvo Dragos konut projesi kapsamında satış ve ödeme planları da son derece esnek şekilde alıcılarına sunuldu. Yatırımveya oturum iiçn konut sahibi olmak isteyen tüketiceye Yüzde 1’lik KDV avantajı dışında, tapu ve teslime kadar olan süreçte yüzde 20 peşinat ödemesi yapanlara kalan yüzde 80’lik kısım için tüm bankalardan kredi kullanımı yaptırılıyor. Ek olarak banka kredili veya nakit alımlarda liste fiyatı üzerinden yüzde 15 indirim sağlanan projede, 60 ay yüzde 0 faiz veya 120 ay yüzde 0.45 faiz seçeneği de ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunulmuş durumda. 

Nuvo Dragos konut projesi nerede, nasıl gidilir?

Metro, E5 ve Marmaray’la entegre ulaşım arterleri, sahil, minibüs yolu yakınlığı ile ulaşımı oldukça  kolay olan Nuvo Dragos konutları Tugay Yolu Cad. No: 12 Maltepe - Dragos / İstanbul adresinde kayıtlı konumda.

Nuvo Dragos projesi google masp, harita, konum