İhlas GYO’dan yeni ortaklık

İhlas GYO'dan yeni ortaklık

İhlas GYO, İhlas China Silk Road Group ve CSSM Co. LTD. arasında yeni bir ortaklıkla şirket kurulduğu kaydedildi.

İhlas GYO'dan yeni ortaklık
Editor: Hakan A.
24 Ocak 2019 - 10:21

İhlas GYO, yeni bir şirketle ortaklık yaptığını duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 23 Ocak 2019 - İstanbul


İhlas Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'ndan yeni ortaklık. İhlas GYO, İhlas China Silk Road Group ile CSSM Co arasında ortaklık.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan yazılı açıklamada ortaklık ile alakalı ayrıntılar paylaşıldı.

Şirketin KAP'a yaptığı açıklamasıdna, "Şirketimiz İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş.'nin %30, iştirakimiz İhlas China Silk Road Group Finansal Danışmanlık A.Ş.'nin %20 ve CSSM Co. LTD.'nin %50 ortaklığı ile sermayesi 50 bin TL olan İhlas China Silk Road Group Commodity Dış Ticaret A.Ş. şirketini kurmaya karar vermiştir. 

Kurulacak Şirketin ana faaliyet konusu ulusal ve uluslararası piyasalarda her türlü emtianın ticaretini yapmak, bu faaliyet ile ilgili e-ticaret platformları oluşturmak, geliştirmek ve etkin bir şekilde kullanmak, ticari faaliyetlerde bulunmak bunun yanı sıra yurtiçi ve yurtdışı yeraltı ve yerüstü maden ve tabi kaynakların aranması, çıkarılması, işlenmesi, e- ticaret platformları da dahil her türlü alanda ticareti, depolama, lojistiği ve bu konularda mühendislik hizmetleri dahil danışmanlık hizmetleri vermektir.

Türkiye'de kurulacak şirketle ilgili gerekli başvurular yapılacak olup, şirketin tescilini müteakip kamuoyu ile paylaşılacaktır." denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum