İlk Rus Turist kafilesi Antalya'da

Pandemi nedeniyle durgunlaşan Turizm sektöründe sevindiren gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Turizm cenneti Antalya'da ilk Rus kafilesi güvenle otellerine yerleşti.

İlk Rus Turist kafilesi Antalya'da
Editör: Hakan A.
10 Ağustos 2020 - 07:27 - Güncelleme: 10 Ağustos 2020 - 07:29
Turizm sektöründe yaşanan hareketlilik Rus turistler sayesinde koronavirüs önlemleri altında artarak devam ediyor. Türkiye ile Rusya koronavirüs tedbirleri kapsamında ara verilen uçuşların başlamasıyla içinde 519 Rus turist, tatillerini geçirmek için Antalya'ya gelerek otellerinde konaklamaya başladılar. Ağustos ayı sonuna kadar çok sayıda turist ülkemize gelerek tatilini sağlıklı biçimde geçirebilecek.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 10 Ağustos 2020 - İstanbul


Turizm önlemlerinin en üst seviyede alındığı Antalya'nın otelleri için turist kafileleri gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda tatil cenneti Antalya'nın ilk Rus turist kafilesi uçakla geldi. Sağlık adına önemli güvenlik önlemleri alınan tüm oteller kafileleri ağırlamaya hazır durumda. Tesislerde ve şehirde turist sevinci yaşanıyor.

1 Ağustos'ta İstanbul ve Ankara'ya, bugün itibarıyla da Antalya, Dalaman ve Bodrum'a inmeye başladı.Moskova Sheremetyevo Havalimanından kalkan uçak, saat 03.25'te Antalya Havalimanı'na iniş yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum