Yeni ev düşünenlere düşük peşinat, kurasız, hemen teslim TOKİ konutları! İşte şartlar ve o evler...

Uygun şart ve koşullarda TOKİ konutlarından ev sahibi olmak isteyenler bu habere dikkat! TOKİ hemen teslim, kurasız, çekilişsiz ev ve iş yeri sahibi olmak isteyenlere yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Yeni ev düşünenlere düşük peşinat, kurasız, hemen teslim TOKİ konutları! İşte şartlar ve o evler...
Editör: Hakan A.
09 Ağustos 2020 - 15:24 - Güncelleme: 09 Ağustos 2020 - 16:25
Daha ucuz, daha uygun ve hemen teslim alabileceğiniz çok sayıda il ve ilçede seçenekleri bulunan konutlar satışa çıkıyor. TOKİ konutlarından ev almak, iş yeri almak isteyenler haberimizi sonuna kadar okuyun! TOKİ, yurt genelinde elinde bulunan iş yerleri ile evlerin satışlarına devam ediyor. Uygun şart ve koşullarla kira öder gibi ev sahibi olmak için idare tarafından düzenlenen satışlara bir yenisi eklenmek üzere. Bu haberimizde TOKİ tarafından ucuz piyasa fiyatlarından daha ucuz ev almak isteyenler için gerçekleştirilecek ihaleden bahsedeceğiz.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 9 Ağustos 2020 - İstanbul


Toplu Konut idaresi (TOKİ) yurt genelinde hayata geçirdiği konut projelerinde mevcut stokları satmak amacıyla düzenlediği ihalelerden birini daha 11 Ağustos tarihinde gerçekleştirecek. Geçtiğimiz aylarda duyurduğu ve şimdiden büyük rağbet gören iş yerleri ve konutların bulunduğu ihale için geri sayım devam ediyor. Ucuz ev ve iş yeri sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatın ayrıntıları haberimizde.

Türkiye'nin dört bir tarafında alt ve orta gelir grupları tarafından tercih edilen, vatandaşı ucuz, kira öder gibi ev sahibi yapan TOKİ kesintisiz konut üretimine ve satışlarına devam ediyor. Bu kapsamda mevcut konut ve iş yerleri için stoktan satışlar sürüyor.

İhale 11 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek!

TOKİ 215 konut ile 79 iş yeri için önümüzdeki günlerde 11 Ağustos tarihinde bir ihale düzenleyecek. İhaleye katılmak isteyenler, düşük peşinatlarla, 120 aya kadar vadelerde ev sahibi veya iş yeri sahibi olabilecekler.

Pek çok ilde konutlar satışta!

 Konuyla ilgili emlakpencerem.com editörünün edindiği bilgiye göre, Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Balıkesir, Bartın, Batman, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Denizli, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay,  İzmir, Karaman, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Nevşehir, Niğde, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon ve Zonguldak illerinde bulunan 215 konut ile 79 iş yeri açık satış yönteiyle ihalede satılacak. Kura çekilişi olmaksızın, hemen teslim gayrimenkuller satış sonrası en iyi teklif verenlere teslim edilecek.

Yeni ev düşünenlere düşük peşinat, kurasız, hemen teslim TOKİ konutları! İşte şartlar ve o evler...

İstanbl TOKi konutlarında satılık evler!

TOKi tarafından İstanbul’da satışa sunulan konutlar için %25, %40, %50 peşin 96 ve 120 ay vade seçenekleri sunulurken, hemen teslim evler yeni sahiplerini bekliyor.

Ayrıca, Adana, Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bitlis, Çanakkale, Denizli, Kastamonu, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Siirt, Şanlıurfa, Trabzon, Uşak ve Yozgat şehirlerinde satışa sunulan iş yerleri %10, %25 peşin 120 ay vade ile alınabilecek.

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek olup, başvurular/teminatlar anılan Bankaların tüm şubeleri üzerinden yapılabilecek.

Söz konusu evler için diğer ayrıntılı tüm bilgileri www.toki.gov.tr ile www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefon üzerinden en güncel bilgiler öğrenilebilecek.

Not: TOKİ haberi içerisinde kullanılan görseller satışa çıkan ev veya iş yerleri ile alakalı değildir. TOKİ'nin proje görselleri sayfasından alıntılanmıştır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum