İmalatçı, ihracatçı için Vakıfbank kredisi hazır...

Vakıfbank yeni kredisini imalatçı ve ihracatçı için hazırladı. Dileyen herkes Vakıfbank'ın 40 Milyar TL tutarında kredi paketinden kullanabilecek.

İmalatçı, ihracatçı için Vakıfbank kredisi hazır...
Editör: Hakan A.
22 Ocak 2021 - 18:53
Kamu bankası Vakıfbank, üreticiler başta olmak üzere, ihracatçılar için kritik bir krediyi kullanıma sunduğunu duyurdu.  Vakıfbanktan imalatçılar için ihracatçılar için cazip seçenekli kredi haberi geldi. faizli Vakıfbank kredisi TCMB politika faizine endeksli olarak kullandırılacak! İşte Vakıfbank kredi paketine dair son dakika bilgileri.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 22 Ocak 2021 - İstanbul 


Türkiye genelinde çok sayıda imalatçı şirket, ihracat yapan şirketin finansal sorunlarını çözecek Vakıfbank kredisinin ayrıntıları açıklandı. TCMB politika faizine endeksli olarak ihtiyaçlara göre 12 aydan başlayarak 72 aya kadar vade seçeneği ile kullanıllandırılacak krediyi almak isteyenler Vakıfbank şubelerinden veya internet sitesinden başvuru yapabiliyorlar.

Kredi kullanmak, işini ve ödeme dengesini rahatlatmak isteyen imalatçılar, ihracatçılar için Vakıfbank yeni kredi paketi hazırladı. Kullanıma sunulan Vakıfbank kredisi için şubeler şimdiden dolup taşmaya başladı. Üretici firmalar Vakıfbank kredisini merakla inceliyor. Peki üreticiler ve ihracat yapanlar için cazip seçenekli Vakıfbank kredisinin detayları neler?


Vakıfbank tarafından sağlanacak kredi paketi kapsamında, 2 milyar dolar ve 25 milyar TL olmak üzere toplam 40 milyar TL büyüklüğünde olacağı belirtildi. TCMB politika faizine endeksli kredinin başlangıç faiz oranını yıllık yüzde 17,75 olarak belirlendiği gelen bilgiler arasında.

VAKIFBANK KREDİSİ HAKKINDA TÜM BİLGİLERİ ÖĞRENMEK İÇİN

Vakıfbank'dan 40 Milyar TL'lik kredi musluğu açıldı!


YORUMLAR

  • 0 Yorum