İndirimler boşa gitti! Benzin ve Motorin pompa fiyatlarına çifte zam....

Geçtiğimiz haftalarda benzin ve motorin fiyatlarında gelen üst üstü indirimler adeta boşa gitti. Milyonlarca araç sahibini yakından ilgilendiren zam haberi geldi... Akaryakıt fiyatlarında pompalara çifte zam yansıtıldı...

İndirimler boşa gitti! Benzin ve Motorin pompa fiyatlarına çifte zam....
Editör: Hakan A.
19 Eylül 2020 - 08:40
Türkiye geneli benzin ve motorin fiyatlarında son aylarda sıkça gelen indirimler neredeyse bir gecede yok olup gidiyor. Yapılan indirimler sonrası yeni hafta zamlı akaryakıt fiyatları ile başlayacak. Benzin ve motorin fiyatlarında pompa rakamları bir kez daha zamlanacak. İşte yapılan zam haberine ilişkin detaylar...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 19 Eylül 2020 - İstanbul


Milyonlarca otomobil sahibi bir kez daha benzin zammı ile karşı karşıya. BU kez hem motorin hem de benzin fiyatlarına zam geldi. Akaryakıt satışlarında gece yarısı gelen zam haberi benzin ve motorin fiyatlarını yükseltti. Son zamanlarda yapılan indirimler böylece yerini eski seviyeye getirmiş oldu.

Konuyla ilgili Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası tarafından verilen son fiyatlara ilişkin bilgiye göre, Başkent Ankara'da ortalama 6,65 liradan satılan benzinin litre fiyatı 6,93 lira olarak pompalara yansımaya başladı. Benzinin litre satış fiyatı İstanbul'da 6,60 liradan 6,88 liraya, İzmir'de 6,67 liradan 6,95 liraya yükseldiği kaydedildi.


Ankara'da ortalama 5,79 liradan satılan motorinin litre fiyatı 6,04 lira olacak. Motorinin litresi İstanbul'da 5,74 liradan 5,99 liraya, İzmir'de 5,82 liradan 6,07 liraya çıktı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum