İstanbul'a gelecek BUDO seferleri hava şartları nedeniyle iptal

İstanbul'da hava koşulları değişiyor. Marmara Denizi üzerinde olumsuz hava şartları nedeniyle bu sabah yapılması planlanan bazı BUDO seferleri iptal edildi.

İstanbul'a gelecek BUDO seferleri hava şartları nedeniyle iptal
Editör: Hakan A.
19 Eylül 2020 - 08:28 - Güncelleme: 19 Eylül 2020 - 08:29
BUDO feribot seferlerinde iptaller yaşanıyor. İstanbul'da hava şartları değişmeye başladı. Marmara Denizi üzerinde olumsuz hava koşulları deniz ulaşımını etkilemeye başlarken, bu sabah BUDO tarafından yapılması planlanan bazı deniz otobüsü seferleri ise iptal edildi. Peki BUDO'nun bu sabah yapılması planlanan hangi İstanbul seferleri iptal edildi?  Günün son dakika hava durumu ile BUDO iptal edilen seferleri haberimizde.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 19 Eylül 2020 - İstanbul


Marmara'da hava kapadı, rüzgar ve sağanak belli bölgelerde hissediliyor. İstanbul'da ise dünden bu yana hava çok bulutlu olurken, Marmara Denizi üzerinde rüzgar sert eserken deniz dalgalı durumda. Yaşanan olumsuz hava nedeniyle Marmara Denizi'nde bazı seferler etkilenmeye başladı.

Marmara Denizi üzerinde yaşanan olumsuz hava koşulları, Bursa Deniz Otobüsünün bugün gerçekleştireceği bazı seferler iptal ettirdiği kaydedildi. Vatandaşların yola çıkmadan önce BUDO seferlerini kontrol etmesi gerekiyor.


İstanbul'a yapılacak bazı BUDO seferleri hava muhalefeti nedeniyle iptal edilirken, kurumun resmi internet sitesinde bu sabah iptal edilen seferler listelendi.

İPTAL EDİLEN SEFERLER

BUDO'nun internet sitesinde yer alan açıklamaya göre;

08.00'deki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci) seferi olumsuz hava koşulları nedeniyle gerçekleştirilemedi.
Aynı sebeple 09.30'daki Bursa (Mudanya)-Armutlu (İhlas), 10.00'daki Armutlu (İhlas)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 10.30 ve 15.30'daki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Bursa (Mudanya), 15.30'daki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Armutlu (İhlas) ve 16.55'deki Armutlu (İhlas)-Bursa (Mudanya) seferleri de iptal edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum