İstanbul’da 10 Yılda Kendini Amorti Eden Tek Proje!.....

İstanbul'da 10 Yılda Kendini Amorti Eden Tek Proje!.. "Colorist Şile"

İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri kapsamında 10 yılda kendini amorti edebilen tek proje "Colorist Şile" de ev sahibi olmak isteyenlere özel fırsatlar. Colorist şile konut fiyatları ve ödeme bilgilerini edinmek oldukça kolay.

30 Ekim 2016 - 07:23 - Güncelleme: 02 Kasım 2016 - 07:59

CFR Yapı imzalı Şile konut projeleri kapsamında hayata geçirilen "Colorist Şile" projesinde ev satışları devam ederken, "10 Yılda Kendini Amorti Eden Tek Proje!.." olarak öne çıkıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Ekim 2016 - İstanbul

Kısa bir süre önce satışa çıkan Türkiye’nin En Kapsamlı Aile Ve Çocuk Konseptli projesi “Colorist Şile” Şile tutkunlarının yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı.

Colorist Şile projesi hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz

 Satışa çıktığı günden itibaren projenin %60’ini satan firma müşterilerine yeni bir fırsat daha sunuyor. Kişiye özel ödeme planı avantajları bulunan Colorist Şile’de kısa bir süre için 50 ay sıfır faiz imkânı da sunulmakta. Bankalardan kredi çekmeden, taksit tutarlarınızı bütçenize göre ayarlayabileceğiniz esnek ödeme planları ile yatırım değeri yüksek, huzurlu ve masal tadında bir eviniz olabilir.

en fazla kazandıran konut projesi colorist şile


Projenin bulunduğu lokasyona 300 metre mesafede yapılacak Devlet Hastanesi ve yapımı tamamlanmak üzere olan Marina, yatırımcıların dikkatini çekiyor. Osman Gazi köprüsü bağlantısı sayesinde Bursa 1,5 saat, Ankara 2,5 saat ve İzmir’e 3,5 saatte ulaşmak mümkün. Bölgeye yapılan yatırımlar ve stratejik konumu, akıllardaki “Prim yapar mı?” sorusunu da cevaplar nitelikte.

colorist şile konut projesi

Bir gayrimenkulün değeri en iyi kira getirisi ile ölçülür. Colorist Şile, konumunun avantajları sayesinde 10 yıl içerisinde kendini amorti etmesi ön görülüyor. Zannedildiğinin aksine bölgede Üniversite ve hizmete girecek olan Hastane sayesinde yoğun bir kira talebi bulunmaktadır.

Doğru Yatırım…

Uygun Ödeme Planları…

Huzurla Yaşanacak Bir Proje…

Colorist Şile projesi hakkında daha fazla bilgi almak için irtibat bilgileri;

0 850 532 00 60

www.coloristsile.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..