İstanbul'da TEM Hasdal yolunda yön tabelası devrildi! Trafik durma noktasında...

İstanbul Hasdal'da bu sabah saatlerinde devrilen yön tabelası trafiği felç etti.

İstanbul'da TEM Hasdal yolunda yön tabelası devrildi! Trafik durma noktasında...
Editör: Hakan A.
27 Ocak 2021 - 08:55
İstanbul'dan bugün sabah saatlerinde elverişsiz hava şartlarının neden olduğu ilginç bir kaza haberi geldi. TEM otoyolu Hasdal mevkiinde yön tabelası rüzgarın şiddetine dayanamayarak devrilmesi sonucunda meydana gelen yoğunluk büyüdükçe büyüdü.İşte Hasdal TEM otoyolu üzerinde yaşanan kazaya ilişkin son dakika bilgileri.

Yağış ve olumsuz hava İstanbul'da trafiği etkiliyor. Şehrin önemli geçiş noktalarında büyük tarfik yoğunluğu yaşanıyor. Günün son dakika kaza haberi ise Hasdal TEM yolundan geldi.

İstanbul'da Hasdal mevkiinde TEM üzerinde yön tabelası rüzgara dayanamadı ve devrildi. Yön tabelasının devrilmesi sonucunda yolun neredeyse tamamını kapladı. Araç geçişleri durdu. Yön tabelasının kaldırılmasına yönelik çalışmalar devam ediyor.

Devrilen yön tabelasına çarpan bir kaç araçta maddi zarar yaşanırken, arkada ise çok uzun bir trafik oluştuğu bildirildi. Trafik tabelasının düşmesi sonucu yaşanan kaza nedeniyle TEM Hasdal yolunda uzun süreli trafik devam ediyor. Olay yerine ekipler sevk edilirken, yön tabelasının kaldırılmasıyla trafik akışının normale dönmesi bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum