İstanbul'daki en sağlıklı evler!

Son yıllarda hızla büyüyen ve gelişen İstanbul'un yeşili ile tanınan ilçelerinden biri olan Çekmeköy'de şehrin en sağlıklı evleri İzmir'deki deprem sonrası üç kat daha fazla ilgi görüyor.

İstanbul'daki en sağlıklı evler!
Editör: Hakan A.
03 Kasım 2020 - 19:50
Türkiye'nin gözü önünde İzmir'de meydana gelen deprem, çöken binalar, can kayıpları ve felaket sonrası yaşananlar nedeniyle ev sahibi olmak isteyen İstanbullu için deprem ilk öncelik oldu. Şehrin önemli ilçelerinde kentsel dönüşümle birlikte yeniden yapılaşma güç olsada sürerken, şu dönemde az katlı yapılar, az katlı sıfır konut projeleri çok fazla ilgi görüyor. Yakın zamanda ise İstanbul'da ciddi bir talep patlaması yaşanacağı öngörülüyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 3 Kasım 2020 - İstanbul


İstanbul'da ev sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihhleri arasında az katlı ve doğa içinde olan projeler olacak! Uzmanlara göre İzmir depremi nedeniyle milyonların yaşadığı il olan İstanbul'da yeni bir dönemin başlayacağı ifade ediliyor. Yeni projeler az katlı ve bahçeli evler olacak.

Diğer taraftan sınırlı da olsa doğa içinde, az katlı ve bahçeli konut projeleri hayata geçiriliyor. Onlardan biri ise DAP Yapı tarafındna İstanbul Çekmeköy lçesinde inşaa ediliyor. Özellikle reklamlarda sıkça sağlıklı ev vurgusu yapılan Ormanköy Çekmeköy projesi, kimine göre fiyat olarak yüksek olsada şu dönemde böyle projelere ihtiyaç olduğu ifade ediliyor.

İstanbul'un en sağlıklı evleri...

DAP Yapı İstanbul Çekmeköy sağlıklı evleri en modern imkanlarla tasarlanan, doğanın ve ormanın yanı başında az katlı bir proje olarak yükseliyor. Toplumun tüm kesimlerinde sosyal donatıları, sağlıklı ev konseptiyle, modern ev ihtiyacının hissedildiğini söyleyen, DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, 'hayatlarında nelerin eksik olduğunu, onları en çok nelerin mutlu ettiğini düşünmeye başladı. doğayla olan iletişimin güçlendirilmesi adına önemli adımlar atılırken, Sağlıklı Ev kriterlerine göre tüm projenin şekillendirdik. Böylece sağlıklı ev modelinin öncü projelerinden birini Çekmeköy’de inşaa edeceğiz.' dedi.

istanbul sağlıklı evler

İstanbul'un Anadolu Yakasında Çekmeköy ilçesinde inşaatına başlanılan Ormanköy Çekmeköy evlerinde toplamda 392 daire ve 70 ticari ünite olarak sağlıklı ev konsepti olarak ev almak isteyenler için şehrin hem içinde, hem dışında farklı bir alternatif olarak sunuluyor.

Toplamda 220 Bin metrekare gibi büyük bir arazi üzerinde yeşil ve orman içinde az katlı bloklar olarak hayata geçirilen sağlıklı evler  Ormanköy Çekmeköy projesinde 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 daire seçenekleri bulunuyor. Projede yer alan sağlıklı evler ile her genişlikte ailenin ihtiyacını karşılayacak şekilde konseptlendi. 

İSTANBUL'DAKİ EN SAĞLIKLI EVLER projesi hakkında daha fazla bilgi ve haber için emlakpencerem.com editörleri tarafından ahzırlanan diğer haberleri buradan inceleyebilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum