İzmir'de deprem nedeniyle can kaybı 55 oldu

İzmir'de Bornova ve Seferihisar ilçelerinde enkaz altından güzel haberler gelmeye devam ederken, can kaybı sayısı değişti. Son rakamlara göre depremde can kaybı 55 olarak açıklandı.

İzmir'de deprem nedeniyle can kaybı 55 oldu
Editör: Hakan A.
01 Kasım 2020 - 14:20
İzmir'de meydana gelen deprem sonrası şu saate kadar olan bilanço belli oldu. Depremde can kaybı 55'e yükselirken, 3'ü ağır 8 vatandaşın yoğun bakımda tedavilerinin sürdüğü gelen son dakika haberleri arasında.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 1 Kasım 2020 - İstanbul


İzmir'de Seferihisar ve Bornova ilçelerinde yıkım ve ölümlere neden olan depreme ilişkin son dakika ölü ve yaralı sayılarına ilişkin veriler güncellendi. 

Türkiye'nin gözü kulağı İzmir'den gelecek güzel haberlere çevrilirken, bölgede deprem enkazları altından yaşam haberleri büyük sevinç yaşatıyor. Afet Kurtarma ekipleri enkaz altından can kurtarmak için büyük bir özveriyle çalışmalarını yürütüyor. Depremde yıkılan binanalrın üzerinde çalışmalar yürüten ekiplerden güzel haberler gelmeye devame diyor.Diğer taraftan İzmir'de yaşamını yitirenlere ilişkin bilgiler güncellendi. Son verilere göre, depremde can kaybı 55'e yükselirken, 3'ü ağır 8 vatandaşın yoğun bakımda olduğu bildirildi.

Bugün düzenlenen son basın toplantısında Sağlık Bakanı Fahrettin Kıoca son verileri açıkladı.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum