İzmir Dikili'de arsa, zeytinlik ve tarla satışı

Dikili Belediyesi'nden bazı taşınmazların satışı için ihale açıldı. Çok sayıda arsa, tarla ve zeytinlik gibi taşınmazlar 19 Kasım tarihinde düzenlenecek.

İzmir Dikili'de arsa, zeytinlik ve tarla satışı
Editör: Hakan A.
30 Ekim 2020 - 07:54
Belediyeler, mülkiyetinde bulunan arsa ve arazi gibi çok sayıda gayrimenkulün satışı için ihale açmaya, uygun muhammen bedellerle satmaya devam ediyor. Yatırımcıların büyük ilgisini çeken bu ihalelere oldukça fazla ilgi var. Bu ihalelerden birisi İzmir Dikili'de gerçekleştirilecek.

İzmir ili Dikili belediyesi mülkiyetinde bulunan çok sayıda gayrimenkul satışı için ihale açıldı. 19 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek olan ihalede tarla, arsa ve zeytinlik gibi bazı mülklerin satışı gerçekleştirilecek. İhaleye dair ayrıntılı bilgiler ise haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 30 Ekim 2020 - İstanbul

Aşağıda görselde niteliği tahmini bedeli geçici teminatı ve ihale tarih, saati belirtilen taşınmazların satış ihalesi; 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45.maddesine göre açık teklif (arttırma) usulü ile Belediye Kültürevinde ve Encümen huzurunda şartname gereğince yapılacaktır.


 Geçici teminat bedelleri Dikili Halk Bankası 07000006 Dikili Belediyesi ‘İhale Teminat Hesabına ‘yatırılacaktır. Şartname 200 TL. karşılığında Emlak ve İstimlak Müdürlüğünden temin edilecektir. 

izmir dikili arsa tarla gayrimenkul satışı

YORUMLAR

  • 0 Yorum