İzmir Urla'da 4 büyüklüğünde sabah karşı korkutan deprem

Yeni yılın ilk deprem haber Ege Denizi açıklarından, İzmir Urla merkezli olarak geldiği bildirildi. Sabah saatlerinde Urla merkezli yaşanan deprem sonrası ilk veriler geldi.

İzmir Urla'da 4 büyüklüğünde sabah karşı korkutan deprem
Editör: Hakan A.
02 Ocak 2021 - 09:25
2021 yeni yılın ilk büyük deprem haberi Ege Denizi açıklarından İzmir iline bağlı Urla ilçesi merkezli olarak kaydedildi. İzmir Urla'da Ege açıklarında bu sabah yaşanan deprem korkuttu. Vatandaşları uykuda yakalayan depremin büyüklüğü 4.0 büyüklüğünde olduğu bildirildi.

Emlak Pencerem - Deprem Haberleri  - 2 Ocak 2021 - İstanbul


Yeni yıl 2021'in ilk deprem haberlerinden biri Ege Denizi merkezli olarak kaydedildi. İzmir Urla'da sabah saatlerinde meydana gelen deprem haberi. Gün son depremlerine ilişkin bilgileri haberimizden okuyabilirsiniz.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan son depremler verilerine göre, sabah 05:25 sıralarında Ege Denizi İzmir Urla merkezli 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem yerin 6.82 kilometre derinde olduğu kaydedildi.


izmir urla ege denizi deprem

 Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından açıklanan son dakika deprem verilerine göre ise İzmir Urla merkezli deprem Ege Denizi açıklarında 4.0 büyüklüğünde kaydedildi. Deprem daha sonra revize edilerek 3.7 olarak açıklandı.

2021.01.02 05:25:23  -   17.6      -.-  4.0  3.7   EGE DENIZI

YORUMLAR

  • 0 Yorum