İzmir ve çevresinde sabaha kadar 100’e yakın deprem oldu - Ege...

İzmir ve çevresinde sabaha kadar 100'e yakın deprem oldu - Ege depremi ve diğer Son depremler

Ege'de yaşanan depremler bu sabah peş peşe meydana gelen artçı şok depremlerle devam etti. Peki sabaha kadar kaç deprem oldu, İzmir ve bölgesi sallanmaya devam ediyor mu? İşte son depremleri görmek için tıklayın.

18 Haziran 2017 - 11:45

Ege Denizi son yılların en büyük depremleri ile sarsılmaya devam ediyor. İzmir Karaburun açıklarında son günlerde yaşanan depremler büyük korku ve paniğe neden oldu. Dün gece yaşanan son depremin peşinden sabaha kadar İzmir ve çevresi art arda yaşanan artçı depremlerle sallanmaya devam ediyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Haziran 2017 - İstanbul

Vatandaşı huzursuz eden, her defasında korkutan depremler İzmir'de etkisini sürdürüyor. 
Peş peşe çok sayıda artçı depremler yaşanırken, 3'den büyük onlarca deprem meydana geldiği kaydedildi.

 Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından açıklanan son depremlerle alakalı detaylarda en büyüğü 4.0 olan artçı depremler şu saatlere kadar İzmir ve çevresinde etkili oluyor. İzmir dışında Manisa'dan Çanakkale'ye, Çeşme'den Tekirdağ'a kadar sahil hattı boyunca çok sayıda bölgede hissediliyor son depremler.

Son olarak gece saatlerinde 5.3 olarak ölçülen İzmir depremi sonrasında ise vatandaş korkudan geceyi evi yerine dışarıda araçlarında sabahladığı gözlemlendi.

İşte tam liste halinde İzmir ve Türkiye genelinde yaşanan son depremlerin tamamını altta verilen bağlantıya tıklayıp an be an görebilirsiniz.

AFAD VERİLERİNE GÖRE SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYIN

KANDİLLİ VERİLERİNE GÖRE SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..