Reklamı Geç
İzmirli Kavuklar Grubu’nun tüm malları ihalede satılacak

İzmirli Kavuklar Grubu'nun tüm malları ihalede satılacak

Kavuklar'ın gayrimenkulleri satılıyor... İzmirli Kavuklar Grubunun el konulan tüm malları TMSF tarafından satışa çıkıyor. FETÖ soruşturması kapsamında patronları tutuklanan ve İzmirli Kavuklar Grubu TMSF'ye geçmişti.

13 Mart 2017 - 11:40 - Güncelleme: 13 Mart 2017 - 11:41

İzmir'de FETÖ soruşturması kapsamında yürütülen operasyonlarda patronları tutuklanan Kavuklar Grubu şirketinin taşınmazları TMSF tarafından satışa çıkartılıyor. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Mart 2017 - İstanbul

Kavuklar Grubu'nun TMSF'ye devredilen taşınmazlarından olan İzmir'in Bornova, Bayraklı ve Karşıyaka ilçelerinde toplam 5 gayrimenkul ihale yöntemiyle satışa çıkacak.

TMSF tarafından gerçekleştirilecek İhale ise 20 Mart 2017 tarihinde yapılacak. Satışa sunulan taşınmazların toplam satış bedeli ise 92 milyon 250 bin TL olarak belirlendiği gelen son dakika haberleri arasında.

20 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirilecek gayrimenkul satış ihalesinde grubun TMSF eline geçen iş merkezi, arsa, Bayraklı Tower'da dükkan ve 9 adet daire, 1 katlı akaryakıt satış ve servis istasyonu, 3 adet avlulu ev ve bahçeli kargir ev gibi gayrimenkulleri bulunuyor.

Taşınmaz satış ihalesi nerede yapılacak?

Açık artırma yöntemiyle satışa sunulan taşınmazlar Ankara Caddesi No 81 Kat: 23 Bayraklı Tower Mansuroğlu Mahallesi 35030 Bayraklı/İzmir adresinde Açık Artırma Komisyonu Huzurunda gerçekleştirileceği bildirildi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • karakter güçlü
    6 ay önce
    bütün mal varlıkları demişsinizde tüm malları bu kadarmı kavukların :D ? araştırmadan yazdığını okumadan yapılan gazetecilik bu ..