Kapadokya İstanbul'a geliyor! VR gözlükleriyle sanal çömlek yapımı deneyimi

“Masallar Diyarı Kapadokya” sloganıyla başlatılan kampanya ile VR gözlükleri sayesinde Mobil Kapadokya TIR’ı İstanbullulara da eşsiz bir Kapadokya gezisi sunuyor.

Kapadokya İstanbul'a geliyor! VR gözlükleriyle sanal çömlek yapımı deneyimi
Editör: Hakan A.
08 Eylül 2017 - 14:42 - Güncelleme: 09 Eylül 2017 - 08:53

Kapadokya ve Nevşehir bölgesinin tanıtımı için Nevşehir Valiliği’nin talimatı ve Ahiler Kalkınma Ajansının destekleri ile oluşturulan Masallar Diyarı Kapadokya projesi il il dolaşıyor. Şimdiki durak İstanbul. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 08 Eylül  2017 - İstanbul

Mobil Kapadokya TIR’ı  ile Türkiye’nin 15 şehirde, ziyaretçilere eşsiz bir Kapadokya deneyimini meraklısına sunarken, İstanbul'a gelen TIR VR gözlükleri sayesinde doyumsuz bir keyifle Kapodokya gözler önünde keyifle izlendi.

Proje kapsamında son teknoloji ile donatılan Mobil Kapadokya TIR’ı  İstanbullulara da eşsiz bir Kapadokya gezisine çıkaracak.

VR gözlükler ile Kapadokya turu, seramik atölyesi, bilgi yarışmaları, Kapadokya’da otel konaklamalı tatil,Kapadokya balon turu, İstanbulluları bekleyen etkinlikler ve hediyeler arasında yer alıyor.

Sanal çömlek yapımı deneyimlerinin VR gözlüklerle izlemenin yanında TIR’da yer alan tezgahlarda ziyaretçiler, Avanoslu eğitmenler eşliğinde çömlek tezgahına oturarak kendi çömleklerini yapmayı deneyimliyorlar.


İSTANBUL ANADOLU YAKASI CADDEBOSTAN SAHİLİ

9 EYLÜL 2017 SAAT : 13:00 / 22:00

10 EYLÜL 2017 SAAT: 13:00 / 22:00

YORUMLAR

  • 0 Yorum