Karabük'te Keltepe Kayak Merkezi tesisleri 12 ay kiraya verilecek

Karabük ilinde kurulu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Keltepe Kayak Merkezi Tesisleri için kiralama ihalesi 4 Aralık tarihinde yapılacak.

Karabük'te Keltepe Kayak Merkezi tesisleri 12 ay kiraya verilecek
Editör: Hakan A.
19 Kasım 2020 - 13:40
Karabük'ün önemli gelir kaynaklarından Keltepe Kayak Merkezi tesisleri için kiralık ilanı çıkıldı. Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Keltepe Kayak Merkezlerine ait tesislerin kiraya verilmesine ilişkin ihale ilanı yayınlandı. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 19 Kasım 2020 - İstanbul


Her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti kayak merkezinde ağırlayan Keltepe Kayak Tesisleri için kiralama ihalesi gerçekleştirilecek. Tesis içerisinde bulunan tüm işletmeler kiraya verilecek. Konuyla ilgili ihale ilanı yayınlandı. Peki Keltepe Kayak Merkezi tesislerinde neler var, kiralama şartları neler, tüm tesis mi kiralık?

Karabük iline bağlı Karaağaç Köyü Mevkiinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait Keltepe Kayak Merkezi Alt ve Üst Günübirlik Tesisleri kafeterya-mutfak, kayak malzemeleri kiralama işletmesi için için bir yıl süreyle Açık Teklif Usulü (Açık Arttırma) ile kiraya verilmek üzere ihale edilmesi kararlaştırıldı.

Keltepe Kayak Merkezi Alt ve Üst Günübirlik kafeterya-mutfak, kayak malzemeleri kiralama işletmesi kiralama ihalesi İhale Komisyonu marifeti ile 04.12.2020 Cuma günü saat:11.00’de; Yenişehir Mahallesi Nilüfer Sokak 3/a Karabük adresindeki Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İdari Binasında yapılacaktır.

Keltepe Kayak Merkezi Alt ve Üst Günübirlik kafeterya-mutfak, kayak malzemeleri kiralama işletmesi kiralama ihalesinin yıllık toplam muhammen kira bedeli ( % 5 çeşitli paylar, % 18 KDV, Damga vergisi, sözleşme pulu bedeli ve %6 Kati teminat) hariç 90.000,00 TL’dır. (DoksanbinTürklirası)

Toplam muhammen kira bedelinin %10’u oranındaki 9.000,00.-TL (DokizbinTL) geçici teminatın yatırıldığına dair makbuz veya banka dekontu belgesini,

Keltepe Kayak Merkezi Alt ve Üst Günübirlik kafeterya-mutfak, kayak malzemeleri kiralama işletmesi kiralama ihalesi şartnamesi, Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden temin edilebilir. İhaleye girecek olanların Keltepe Kayak Merkezi Alt ve Üst Günübirlik kafeterya-mutfak, kayak malzemeleri kiralama işletmesi kiralama ihalesi İhale şartnamesini şartname bedeli olan 500,00.-TL. ödediğine dair makbuzu ibraz etmesi ve imza karşılığında almaları zorunludur.

karabük keltepe kayak merkezi kiraya verilecek

İhalenin Yapılacağı Yer / Başvuru Adresi

Yenişehir Mahallesi Nilüfer Sokak 3/a Karabük adresindeki Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İdari Binası
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum