Keleş Center Airport projesinde ön talep döneminde fırsatlar...

Keleş Center Airport projesinde ön talep döneminde fırsatlar başladı

Keleş İnşaat imzasıyla 500 rezidans, 220 ofis ve 50 adet mağazadan oluşan Keleş Center Airport projesinde ön talep dönemine start verildi.

25 Eylül 2017 - 08:02

Konut sektöründe hareketli geçen Eylül ayında bir yeni proje daha ön talep dönemine girdi. Keleş İnşaat Atatürk Havalimanı yanında hayata geçirecei Keleş Center Airport projesinde ön talep almaya başladığını duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Eylül  2017 - İstanbul

Keleş İnşaat yeni projesini İstanbul Avrupa Yakası'nda İstanbul Atatürk Havalimanının yanı başında hayata geçirmek için düğmeye bastı. Keleş Center Airport projesinde ön talep dönemini başladı.

E-5’in en değerli noktasında 450 Milyon TL’lik yatırım bedeli ile yükselen ve 150 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Keleş Center Airport projesi kapsamında inşat çalışmaları hızla devam ediyor. TEM - Basın Ekspres - Havalimanı hattı ile E-5 - Ataköy - Sefaköy bandının kesiştiği bölge “Altın Aks” olarak nitelendirilirken; E-5’in yanı başında yükselen proje, konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Keleş Center Airport projesinde 2+1 dairelerin 460 bin TL’den başlarken 40 ay vadeli ödeme en küçük daireler 360 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projedeki dairelerin büyüklüklükleri ise 64 ile 145 metrekare arasında değişiyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..