KİPTAŞ İzmit Çınar Evler

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler fiyat listesi, ödeme seçenekleri ile başvuru detaylarını güvenle inceleyebilirsiniz.

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler
Editör: Hakan A.
30 Aralık 2020 - 18:22
KİPTAŞ İzmit Çınar Evler hakkında merak edilen tüm soruların yanıtı ve ilgili diğer haberleri emlakpencerem.com üzerinden 7/24 okuyabilirsiniz. Henüz yeni lansmanı gerçekleştirilen İstanbul dışında ilk defa proje geliştiren KİPTAŞ, İzmit Çınar Evler projesinin tanıtımını 28 Aralık tarihinde basın toplantısıyla yaptı. Bölgede ilgi uyandıran, şimdiden ön başvuruları tamamlanan KİPTAŞ'ın İzmit projesinde satışa sunulan evlerin fiyat listesi, ödeme bilgileri ve başvuru ayrıntıları için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Konut Projeleri - 30 Aralık 2020 - İstanbul 


İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile İzmit Belediyesi ortaklığı ile KİPTAŞ tarafından inşaat süreci başlatılan, temelleri atılan Çınar Evler projesinde ön başvurular alınıyor. Uygun şart ve koşullarla alıcısının beğenisine sunulan KİPTAŞ İzmit Çınar Evler konut fiyatları merak ediliyor. Diğer taraftan satış başvuruları alınan KİPTAŞ İzmit Çınar Evler başvuru formunu doldurarak başvurunuzu hızla tamamlamak için lütfen okumaya devam edin.

İSTANBUL'UN SOSYAL KONUT ANLAYIŞI İZMİT'E UZANDI


İstanbul'da sosyal konut üretmek için Büyükşehir iştiraki olarak çalışan KİPTAŞ şimdiye kadar şehir dışında gerçekleştirdiği ilk proje özelliği taşıyacak İzmit Çınar Evler tanıtım toplantısı yapılırken, lansman ile birlikte başvurular alınmaya başlandı. KİPTAŞ İzmit Çınar Evler başvurusu nasıl yapılır sorusunun yanıtını haberimizin devamından öğrenebileceksiniz.

KİPTAŞ İZMİT ÇINAR EVLER FİYATLARI

KİPTAŞ'ın en yeni konut projesi olacak Çınar Evler'den ev sahibi olmak isteyenler büyük bir merakla konut fiyatlarını öğrenmek istiyor. Projeden satın alınabilecek en ucuz evin güncel fiyatı 274 Bin TL olarak açıklandı. Bu daire seçeneği 2+1 büyüklüğünde. Projede yer alan ve satış başvuruları alınmaya devam eden en pahalı ev seçeneği ise 3+1 daire seçeneği olan 372 Bin TL bedelle satılan evler olarak öne çıkıyor. Kiptaş İzmit Çınar Evler projesi sosyal konut olarak İzmit ve çevresinde başvurular üzerine satışları gerçekleştiriliyor. Yoğun başvuru olması durumunda konut kura çekilişi yapılacak mı net değil. Projeden ev alacaklar için bir diğer merak edilen konu ise ödeme taksit sayısı ve peşinat meselesi. 2+1 ve 3+12 konut tiplerinin satışı 120 ay vadelerle alıcısına sunulmuş durumda. %10 peşin ödemeyle daire satın alacaklar için 2 sene ödemeyle ara ödemeler yapılabiliyor. Kalan taksitler ise 120 ay sürüyor. Dileyen vatandaşlar farklı taksitlerle az katlı yeşillikler içerisinde yeni ev sahibi olabilecekler. 

KİPTAŞ ÇINAR EVLER BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ön satış başvuruları alınmaya başlanan ve İstanbul'un yanı başında bir yerde inşaatına başlanan KİPTAŞ İzmit Çınar Evler projesine başvuru yapmak isteyenler bu bölüme dikkat etmeli. Projeden beğendiğiniz bir eve başvuru yapmak için hemen altta yer alan bilgiler ve KİPTAŞ Çınar Evler şimdi başvur üzerinden hızla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Çok daha fazla bilgi edinmek için yine buradan haberimizi okuyabilirsiniz.


KİPTAŞ İZMİT ÇINAR EVLER İLETİŞİM BİLGİLERİ

İBB, İzmit Belediyesi ve KİPTAŞ işbirlikleri ile hayata geçirilecek Çınar Evler projesi ile alakalı olarak Soru ve görüşleriniz için aşağıda yer alan bilgiler doğrultusunda iletişim bilgileriyle ulaşabilirsiniz.

cinarevler@kiptas.com.tr
+90 262 255 55 41

YORUMLAR

  • 0 Yorum