KİPTAŞ'tan ev sahibi olmak isteyenlere özel anket

KİPTAŞ, ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için yeni projeleri düzenlediği ankete göre hayata geçirecek.

KİPTAŞ'tan ev sahibi olmak isteyenlere özel anket
Editör: Hakan A.
25 Mayıs 2020 - 15:56 - Güncelleme: 25 Mayıs 2020 - 15:58
KİPTAŞ, İstanbul genelinde hayata geçireceği yeni konut projelerini vatandaşa danışarak inşaa edecek. Yeni logosu ile hizmet vermeye devam eden KİPTAŞ, ev sahibi olmak isteyenler için anket düzenledi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 25 Mayıs 2020 - İstanbul


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ yeni konut projeleri için düğmeye basıyor. Şehirde uygun şart ve koşullarda konut üretimi için harekete geçiyor. KİPTAŞ uzun süredir kullandığı logosunu da yeniledi.

Geçtiğimiz günlerde İBB Başkanı Ekre İmamoğlu'nun katılımı ile gerçekleştirilen, KİPTAŞ Silivri 3. Etap hak sahipliği belirleme kurası sonrası şirket yeni projelerini vatandaşa sormaya başladı. KİPTAŞ hayata geçireceği yeni konut projelerini vatandaşa sormaya başladı.


KİPTAŞ twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, 'İstanbullulara sorduk, yeni projelerimiz için görüşlerini aldık.

Şimdi onları yeni projemizle tanıştırma zamanı!

Yakında...
' ifadelerine yer verildi.

  KİPTAŞ'ın yeni projesinde siz de söz sahibi olun sloganıyla başlatılan dijital ankete şimdiye kadar 13 Bin 444 vatandaş yanıtladı. 

Sorulara yanıt verenlerin yüzde 48'i daha fazla bilgi almak için KİPTAŞ ile irtibata geçti. 

Ankete katılanların yüzde 80'i ev alırken sizin için hangisi daha önemlidir sorusuna uygun fiyat ve ödeme koşulları olarak yanıt verdi.

İstanbul'da 50 TL peşinat, 2500 TL sabit taksitle 120 ay vadede ev sahibi olacağınız bir kampanyaya katılır mısınız sorusuna ise yüzde 90 evet yanıtı verildi.

Katılımcılara ev alırken hangi ödeme türünü seçersiniz sorusuna verdikleri yanıt ise yüzde 84 oranında 50 Bin TL peşinat, 2500 TL sabit taksit cevabını verdi.

KİPTAŞ'tan daha önce ev alanlar yeni sosyal konutlar için başvurabilmelimi sorusuna ise yüzde 72 oranında hayır yanıtı verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum