`Kira Sertifikası` İhraç ve satışında...

`Kira Sertifikası` İhraç ve satışında Vakıf Yatırım lider

Türkiye`nin dev bankalarından biri olan Vakıfbank bünyesinde olan Vakıf Yatırım`a Kurumsal Finansman İşlemleri Kira Sertifikası İhraç ve Satış Lideri Ödülüne layık görüldüğü kaydedildi.

`Kira Sertifikası` İhraç ve satışında Vakıf Yatırım lider
Editor: Hakan A.
14 Nisan 2018 - 07:21

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe 2 yıldır öne çıkan Kira sertifikası ihracına aracılık yapan en etkin kurum belirlendi. Türkiye'de son yıllarda öne çıkan bir gelir modeli olarak öne çıkan Kira Sertifikası ihracında önemli atakları ile dikkat çeken Vakıf Yatırım, bu alanda lider konumuna yükseldi.

Özellikle konut satışında önemli bir rol model oynayacak, gelecekte daha fazla satışın gerçekleşeceği öngörülen Kira Sertifikası ihraç ve satışında önemli bir görev üstlenen Vakıf Yatırım, bu alanda lider kurum olarak öne çıktı. Vakıf Yatırım, kira sertifikası ihracında satış lideri olarak 2017'yi kapatmış oldu.

Önemli inşaat firmalarının projelerinde Kira sertifikası ihracı konusunda Vakıf Yatırım ile anlaşarak ihracı gerçekleştirmeleri ile kurumun satışlarında yukarı yönlü çıkışı, verilen bir ödülle taçlandırılmış oldu. 
 
Konuyla alakalı edinilen bilgiye göre, VAKIF Yatırım, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği'nin geçtiğimiz gün düzenlediği 3. TSPB Sermaye Piyasaları Ödül Töreni kapsamında verilen 'Kurumsal Finansman İşlemleri Kira Sertifikası İhraç ve Satış Lideri Ödülü'ne layık görüldüğü bildirildi.  

Vakıf Yatırım Genel Müdürü Kemal Şahin tarafından yapılan açıklamada "Kira Sertifikası İhraç ve Satış Lideri Ödülü'nü almak bizim için gurur verici. Çalışmalarımıza başarıyla devam ederek sektörde öncü olma hedefinde ilerleyeceğiz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum