Konut kredisi kullanacaklara 120 ay yıllık faiz oranı yüzde 12.37

Konut kredisi kullanacaklara 120 ay yıllık faiz oranı yüzde 12.37

Yapı Kredi Mortgage konut kredisi faiz oranı 100 bin lira için yıllık faiz oranı ne kadar? Yapı Kredi konut kredisi kullanımı ve kredi hesaplaması ile yıllık kredi faiz oranı ne kadar olacak?

11 Ekim 2016 - 10:28 - Güncelleme: 11 Ekim 2016 - 10:56

Konut kredisi kullanacaklara 100 Bin lira için Yapı Kredi'den 120 ay için senelik yüzde 12.3764 faiz oranı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Ekim 2016 - İstanbul

Ev sahibi olmak isteyenler için Yapı Kredi konut kredisi faiz oranlarında yüzde 0.95 faiz oranı ile redi kullanımı imkanı sağlayan yeni kampanyası cep telefonlarına SMS yolu ile ulaştırıldı.

Konut projelerinin son 2 aydır yoğun biçimde kampanya uygulaması, düşen banka kredi faizleri ile birleşince ev sahibi olmak isteyen tüketici kredi başvurularını çoğalttı, ev seçeneklerini araştırmaya girişti. Cebine en uygun evi satın almak isteyen vatandaş, konut kredisi banka faizlerine son derece dikkat ediyor. Bankalar ise konut kredisi kullandırmak için çarpıcı kampanyalar ile müşteri kazanmak istiyor.

Son olarak Yapı Kredi Mortgage tarafından konut kredisi ile ev almak isteyenlere özel kredi fırsatını duyurdu. Kredi faizlerine ilişkin duyurusunu SMS'le bankanın müşterilerine bildiren Yapı Kredi Mortgage  ile kredi kullanacaklara 0.95 oranında konut kredi faizi fırsatını sundu.

100 Bin Lira konut kredisi için!

Banka konut kredisi kullanımında; 100 Bin TL konut kredisi kullanımında, kredi Yıllık maliyet oranını yüzde 12.3764 olarak açıklarken, 12 ay vade için tahsis, ekspertiz, ipotek, tesis ücretleri ve yıllık ortalama DASK primini dahil ederek hesaplamayısını yaptığı krediyi tüketicinin beğenisine sundu.

Konut kredisi kullanmak isteyenler alakalı bankadan bilgi edinebilirler.

İŞTE KONUT KREDİSİ KULLANARAK ALABİLECEĞİNİZ ÖRNEK PROJELER

Büyükyalı Kazlıçeşme

Yedimavi Zeytinburnu

Colorist Şile

Özyurtlar Kampanyası

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..