Reklamı Geç
Konut kredisi mi lazım? İşte Akbank konut kredisi faiz oranları...

Konut kredisi mi lazım? İşte Akbank konut kredisi faiz oranları (14 Temmuz 2017)

Ev sahibi olmak isteyenler paralarının bir kısmını kredi kullanarak bankalardan temin ederken, konut kredi faiz oranları büyük önem kazanıyor. Emlak Pencerem ekibi olarak bilgilendirme amaçlı 100 Bin TL konut kredisi için Akbank konut kredisi faiz hesaplamasını sizlerle paylaşıyoruz.

14 Temmuz 2017 - 15:19 - Güncelleme: 14 Temmuz 2017 - 16:18

Konut sahibi olmak isteyenler, konut kredisi kullanacaklar için rehber niteliğinde haberlerimize kredi faiz oranlarıyla alakalı güncel bilgileri siz değerli okuyucularımızla paylaşamayı sürdürüyoruz. Kredi faizlerine ilişkin güncel bilgiler ilgili bankaların web sitelerinde yer alan bilgiler dahilinde sizlere sunulmaktadır. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Temmuz 2017 - İstanbul
 
2017 konut satışları hızla devam ederken, malum yaz sezonu olması hasebiyle satışlarda şu sıralar bariz bir durgunluk gözleniyor. Buna rağmen ev sahibi olmak isteyenler bu arzularını yerine getirebilmek için bankaların konut kredisi faiz oranlarını araştırmaya, maliyetini hesaplamaya devam ediyor.

Ev almak için vatandaşın parasının yetmediği durumlarda banka kredileri devreye girmektedir. Son 3 yılda kredili konut satışlarında katlanarak artan bir satış grafiğini okuyucularımızla her ay paylaşıyoruz. Bankalardan kullanılan konut kredileri ile özellikle son 3 yıldır inanılmaz bir yükseliş söz konusu. Bu durum bankaların iştahınıda ister istemez kabartmakta. Bazı bankalar bu durumda kredi faizlerinde yarış haline girerek, kredi faiz oranlarında müşterilerine uyguladıkları indirimli faiz oranlarıyla kredi satışlarını artırmayı başarıyor. Bazı bankalar ise maalesef burnundan kıl aldırmadan nuh diyor peygamber demiyor.

Bugün sizlerle Akbank konut kredisi faiz oranlarını paylaşalım istedik.

Akbank müşterileri veya ilk defa Akbank'dan konut kredisi kullanacaklar için kredi faiz oranlarına haberimizde yer verdik. Buradaki bilgiler Akbank kredi hesaplama aracında yer alan bilgilerden ibarettir. Bankalr ay veya kullanılan para miktarına, ipotek, dosya masrafları konusunda ekstralar sizlerden isteyebilir. İşinize geldiği taktirde Akbank konut kredisi kullanarak yeni evinizi satın alarak mutlu yuvanızda huzur dolu bir geleceğe adım atmaya devam edebilirsiniz.

İşte 100 Bin TL Akbank Konut Kredisi faiz oranı hesaplaması

14 Temmuz 2017 Cuma günü itibariyle Akbank konut kredisi başvurusunda bulunduğunuzda; 100 Bin TL için bir konut kredisi kullanımında, 24 ay için faiz oranı yüzde 1.11 olurken, aylık ödeme olarak karşınıza çıkacak rakam ise: 4 Bin 769.23 TL olacaktır. 

100 Bin TL için konut kredisi hesabı ise altta belirtildiği gibi karşınıza çıkacaktır. 

Bu şartlarda Masraf ve Maliyet Oranları

Kredi Tahsis Ücreti    500,00 TL
Ekspertiz    750,00 TL
Taşınır Taşınmaz Rehin Ücreti    116,00 TL
Aylık Maliyet Oranı    % 1,2265
Efektif Yıllık Faiz Oranı    % 15,7526
24 ay için ödenecek faiz oranı: 14.461.44 TL olacaktır.

Akbank'ın 100 Bin TL, 24 aylık konut kredisi ödeme planı bilgilerini .pdf olarak görebilmek için buraya Tıklayın

Akbank; Konut kredisi ürünleri ile ilgili işlemler için 7/24 müşterilerine destek sunuyor.

- Şayet konut kredisini Ziraat Bankası'ndan kullanmak isterseniz eğer güncel kredi faiz oranlarını buradan görebilirsiniz

- 100 Bin TL konut kredisi hesaplaması! Ziraat Bankası konut kredisi (Evin Ziraat'ten üzerinden güncel 14 Temmuz 2017)

Bu haber 14/07/2017 tarihinde Emlak Pencerem okuyucuları için bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bir reklam/ilan değildir. Konut kredisi kullanmak isteyen tüketiciye en doğru bilgiyi aktarmak için özel bir çalışmayla hazırlanmıştır. Daha fazla detaylı bilgiyi banka müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz. bu haber Emlak Pencerem editörleri tarafından Konut Kredisi kategorisinde yayımlanmıştır. Bu haber başka bir mecrada yayımlanmasına izin verilmez. Bağlantı verilse dahi kullanımına müzade edilmez. Tüm yasal haklarımız gizlidir.

akbank konut kredisi hesaplaması 14 temmuz 2017

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..