Konya'da Büyükşehir'den gayrimenkul satış ihalesi

Konya ilinde Büyükşehir Belediyesi mülkiyetinde bazı arsaların satışı için ihale açıldı. İşte Konya'da satışa çıkan arsalar...

Konya'da Büyükşehir'den gayrimenkul satış ihalesi
Editör: Hakan A.
02 Ekim 2020 - 07:56 - Güncelleme: 02 Ekim 2020 - 08:32
Konya Büyükşehir Belediyesi ikiş farklı ihalede çok sayıda gayrimenkulü satacak. Konya'da yapılacak ihalede satıulacak arsalara ilişkin bilgiler haberimizde. Yatıtım yapmak, arsa sahibi olmak isteyenleri yakından ilgilendiren Konya'da arsa satışı bilgilerini detaylardan inceleyebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 2 Ekim 2020 - İstanbul


Konya'da Büyükşehir Belediyesi, şehrin çeşitli yerlerinde mülkiyetinde bulunan bazı gayrimenkullerin satışı için ihale açtı. İhale şartları ve detaylarına ilikin karar bu sbaah Resmi Gazete'de yayımlandı.

Mülkiyeti Belediyemize ait, yukarıda tapu kaydı belirtilen gayrimenkul, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35 (a) maddesi ve İhale Şartnamesi dâhilinde kapalı teklif (artırma) ihale usulü ile satılacaktır.

İhale, 13.10.2020 Salı günü Belediye Encümeni tarafından Horozluhan Mah. Yeni İstanbul Cad. (Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Binası) No: 72/64 Selçuklu/KONYA adresindeki Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantı salonunda yapılacaktır.

İhaleyi yapıp-yapmamakta ve uygun bedeli tespitte Belediye Encümeni tamamen serbesttir.

Gayrimenkulün muhammen bedeli, geçici teminatı, ödeme şekli ve ihale saati yukarıda belirtilmiştir.

İsteklilerin, 13.10.2020 Salı günü en geç saat 12.30’a kadar teklif zarflarını Ferhuniye Mah. Sultan Mesut Sok. No: 11/B Selçuklu/KONYA adresinde bulunan Belediyemiz Hukuk Müşavirliği Kararlar Şube Müdürlüğüne vermeleri şarttır. Belirtilen saatten sonra gelen teklifler ve posta ile başvurulması halinde postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.
konya satılık arsa ihale


konya satılık arsa gayrimenkul ihalesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum