Konya'da Büyükşehirden gayrimenkul satışı

Konya ilinde Karatay ve Selçuklu ilçelerinde bulunan bazı gayrimenkullerin Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale yöntemiyle satışına ilişkin ihale bilgileri Resmi Gazete'de yayımlandı.

Konya'da Büyükşehirden gayrimenkul satışı
Editör: Hakan A.
23 Ekim 2020 - 07:45
Konya ilinde Büyükşehir Belediyesine ait bazı gayrimenkullerin ihale yöntemiyle satışı için tarihler belirlendi. İşte Selçuklu ve Karatay ilçelerinde bulunan taşınmazlar için açılan ihale ayrıntıları belli oldu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 23 Ekim 2020 - İstanbul


GAYRİMENKULLERİN SATIŞ İHALESİ YAPILACAKTIR Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığından: 

Mülkiyeti Belediyemize ait, yukarıda tapu kaydı belirtilen gayrimenkuller, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35 (c) maddesi ve İhale Şartnamesi dâhilinde açık teklif (artırma) ihale usulü ile satılacaktır.İhaleler, 03.11.2020 Salı günü Belediye Encümeni tarafından Horozluhan Mh. Yeni İstanbul Cd. (Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Binası) No:72/64 Selçuklu/KONYA adresindeki Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantı salonunda yapılacaktır.

İhaleleri yapıp-yapmamakta ve uygun bedeli tespitte Belediye Encümeni tamamen serbesttir.


Gayrimenkullerin muhammen bedelleri, geçici teminatları, ödeme şekilleri ve ihale saatleri yukarıda belirtilmiştir.

İsteklilerin, 03.11.2020 Salı günü en geç 12:30’a kadar istenen belgeleri Konevi Mh. Millet Cd. No:14/8 Kat:1/105 Meram/KONYA adresindeki Konya Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı Gelir Şube Müdürlüğüne bağlı Gelir Şefliğine vermeleri şarttır. Belirtilen saatten sonra gelen teklifler ve posta ile başvurulması halinde postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

Satış bedelinin tamamının veya kalan taksitlerin peşin ödenmesi halinde gayrimenkul satış bedeli bakiyesi üzerinden %10 peşin ödeme indirimi uygulanacaktır. Ancak peşin ödeme indirimi sonucu ödenecek bedel muhammen bedelin altına düşemez. 

konya selçuklu gayrimenkul satış ihalesi


konya karatay gayrimenkul satış ihalesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum