Reklamı Geç
Kozyatağı’na MESA imzası; "MESA Koz"

Kozyatağı'na MESA imzası; "MESA Koz"

Peşin alımlarda yüzde 15 indirimle satışa sunulan MESA Koz projesi 642 Bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. MESA Koz Kozyatağı projesi ayrıntıları belli oldu.

25 Mayıs 2017 - 14:35 - Güncelleme: 25 Mayıs 2017 - 15:32

MESA'nın en yeni projesi MESA Koz 642 Bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Mesa Kozyatağı fiyat listesi basın toplantısı ayrıntıları haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Mayıs 2017 - İstanbul

MESA, İstanbul Ataşehir ilçesi, Kozyatağı bölgesinde ilk projesini hayata geçiriyor. Ön talep döneminde yatırımcısından oldukça büyük bir ilgi gören MESA KOZ, üstün nitelikleri ile Kozyatağı’ndaki yaşam standartlarını zirveye taşıyacak.

MESA KOZ projesi, benzersiz konumu ile tüm olanaklar elinizin altında. İstanbul’un en önemli kesişim noktalarından Kozyatağı Kavşağı’nın hemen yanı başında yer alan MESA KOZ’da uzaklıklar, birkaç adım ya da dakikalar ile sınırlı.

Peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulayan MESA KOZ, lansmana özel cazip fırsatlarla satışa çıktı. MESA KOZ’da lansman dönemine özel yüzde 5 indirim uygulanırken, MESA bünyesinde oluşturulan özel bir ödeme planı ile de 3.560 TL’ye ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

MESA KOZ projesi için düzenlenen basın toplantısı, Projenin Satış Ofisi’nde gerçekleştirildi. MESA KOZ Lansmanı, MESA üst yönetiminden Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Mert Boysanoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Can Aynagöz ve Genel Müdür Yardımcısı Tolga Bıyıklıoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleşti.

MESA’yı MESA yapan şirketler

Konuşmasında MESA Mesken’in yanı sıra ‘MESA’yı MESA yapan’ KOSAŞ ve MESA İMALAT gibi diğer şirketlere de değinen MESA Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Mert Boysanoğlu, “MESA denilince akla, elbette ki öncelikle konut ve MESA Mesken geliyor. MESA Mesken, MESA’nın en bilinen markası. Ancak MESA’nın MESA olmasında, Türkiye inşaat sektörüne yaşam kültürüne çok önemli katkılarda bulunan KOSAŞ ve MESA İMALAT gibi şirketlerimizin de önemli payları var. KOSAŞ, MESA’nın konut alanında sağladığı çağdaş yaşam olanaklarını hayata taşıyan ve sürdürülebilir kılan bir yönetim şirketi. Türkiye’de alanındaki ilk şirket olarak MESA bünyesinde 1987 yılında kuruldu. O zamanlar sadece KOSAŞ’a özgü olan bu hizmetler ve getirdiği birçok yenilik, bugün Türkiye gayrimenkul sektörünün, standartları arasında yer alıyor” dedi.

Daha lansmana çıkmadan 1 ayda 3 bin ön talep topladı

MESA KOZ’un, geleneksel MESA kalite ve güvencesi ile ikonik tasarımının yanı sıra sunduğu yüksek yaşam standartları, üstün nitelikleriyle de fark yaratacağını vurgulayan Mert Boysanoğlu, “Çok kısa bir ön talep sürecimiz olmasına karşın, 1 ayda 3 bini aşkın ön talebimiz oldu. MESA KOZ, sadece kendi bünyesinde ayrıcalıklı bir yaşam sunmayacak. Kozyatağı’ndaki yaşam kültürüne de her açıdan artı değer katacak. MESA KOZ, lokasyon avantajı ile de gerçekten çok farklı bir konumda. Hem tüm ulaşım arterlerinin hem de kentsel olanakların yanı başında” dedi.

MESA KOZ, Kozyatağı’nda yaşamı yeni zirvesine taşıyacak

MESA KOZ’un estetik tasarımı ile bölgesinin sembol yapılarından biri olacağını vurgulayan MESA Genel Müdür Yardımcısı Tolga Bıyıklıoğlu da, “48 yıllık MESA tecrübesi, uzmanlığı ve geleneksel kalitesi ile MESA KOZ mükemmel yaşamlar için tasarlandı. Mesa olarak projeyi tasarlarken, şehrin merkezinde yaşamayı sevenleri ve yatırımcıları hedefledik. Bina ve konutlarda kullanılan birinci sınıf malzeme ve işçiliğe akıllı ev teknolojilerinin eşlik ettiği projede, konfor ve yaşam standartları en ideal seviyede kurgulandı. Eşsiz konumu ve seçkin özellikleri ile MESA KOZ; sadece ayrıcalıklarla dolu bir yaşam sunmakla sınırlı kalmıyor, çevresine de değer katıyor. Referans niteliği taşıyan özellikleri ile MESA KOZ, Kozyatağı’ndaki yaşam standartlarını yeni zirvesine taşıyacak” açıklamasında bulundu.

Tüm ulaşım arterlerinin kesişme noktasında

Projenin en büyük ayrıcalıklarından birinin de benzersiz konumu ile sunduğu ulaşım avantajları olduğuna dikkat çeken Tolga Bıyıklıoğlu, “MESA KOZ, İstanbul’un en önemli, Anadolu Yakası’nın ise hiç şüphesiz en avantajlı ulaşım merkezlerinden birinde, Kozyatağı Kavşağı’nın hemen yanı başında bulunuyor. MESA KOZ, Anadolu Yakası’ndaki tüm önemli ulaşım arterlerinin kesişme noktasında yer alıyor. Projemiz, Sahilyolu, Minibüs Yolu, E-5, TEM, Şile Yolu, açılacak Kuzey Marmara Yolu’na ve boğaz köprülerinin her üçüne birden kolay ve doğrudan bağlanma imkanı sağlayan kesişme noktasında yer alıyor. Kadıköy – Pendik Metro Hattı Kozyatağı Durağı’na ise birkaç adımlık yürüme mesafesinde. Bunun yanı sıra dileyenlere Bağdat Caddesi’ne 5 dakikada ulaşıp, yürüyüş yapma imkanı da sunuyor” dedi.

MESA KOZ’da mesafeler, birkaç adım ya da dakika

MESA KOZ’un, benzersiz konumu ile kent yaşamının da tam ortasında olduğunu vurgulayan Tolga Bıyıklıoğlu, “Sayısız AVM, hastane, eğitim kurumları, projemizin çevresindeki sadece birkaç kilometre çaplı küçük bir daire içerisinde yer alıyor. Dolayısıyla projemizde yaşama dair ihtiyaç duyulan tüm kentsel noktalar hemen yanı başınızda, elinizin altında. Bu nedenle MESA KOZ’da uzaklıklar, araçlarla ya da kilometrelerle değil, adımlarla ve birkaç dakikalık yürüme mesafeleri ile ifade ediliyor. İşte bu benzersiz konumu ile MESA KOZ’da, bir şeylerin kenarında, ya da kıyısında değil, kentin de hayatın da tam ortasında, benzersiz ve ayrıcalıklı yaşam olanakları sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Tarihi yarımadaya kadar uzanan panoramik manzara

MESA KOZ, 280 bağımsız bölümden ve 28 kattan oluşuyor. Kendi içinde concierge, housekeeping ve vale hizmetleri sunuyor. Ergün Mimarlık imzasını taşıyan projede 19’uncu kata kadar 1+1’ler ve 2+1’ler bulunuyor. Projenin 19’uncu katında ise tüm bağımsız birimlerin kullanabileceği, çok özel bir Lounge hizmet verecek. 19’uncu katın üstünde daha büyük 2+1’ler, 3+1 daireler ve 4+1 Penthouse seçenekleri bulunacak ve sadece bu bölüme hizmet verecek özel bir asansör yer alacak. MESA KOZ’un ayrıcalıkları arasında, tarihi yarımadaya kadar uzanan, deniz ve kentin de dahil olduğu panoramik eşsiz bir manzara da bulunuyor.

Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim fırsatı sunulan MESA KOZ, lansman dönemine özel yüzde 5’lik cazip avantajlar ve vade farksız 36 eşit taksitte ödeme fırsatlarıyla alıcısının ve yatırımcısının beğenisine sunuldu. MESA KOZ’da 642.000 TL’den başlayan 1+1 dairelere, MESA bünyesinde sunulan özel ödeme planı ile 3.560 TL’lik taksitlerle sahip olunabiliyor.

MESA KOZ’a özel hazırlanan ödeme planı; yüzde 30 peşin, 1 ve 2 yıl sonra yüzde 25 oranlarında iki ara ödeme ile kalan yüzde 20 oranındaki ödemenin ise 36 eşit takside bölünmesinden oluşuyor.

280 konuttan oluşan MESA Koz projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 Penthaouse daireler alıcısını ve yatırımcısını bekliyor.

Measa Koz konut fiyat listesi 
 
1+1 konut fiyatları 642 Bin TL'den başlıyor, 
2+1 konutlar 1 Milyon 41 Bin TL,
3+1 konutlar 1 Milyon 189 Bin TL,
4+1 Penthaouse daireler 3 Milyon 469 Bin TL'den başlangıç gösteriyor.

mesa koz

mesa koz

mesa koz

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..