MESA Kozyatağı güncel fiyat listesi

MESA Kozyatağı güncel fiyat listesi

28 katlı tek blok üzerinde toplamda 280 konuttan oluşacak MESA Koz, Kozyatağı projesi satışları başladı. MESA Kozyatağı konut fiyat listesi, ödeme planı, daire seçenekleri için tıklayın.

25 Mayıs 2017 - 13:20 - Güncelleme: 25 Mayıs 2017 - 13:51

MESA'nın en yeni projesi MESA Koz 642 Bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Mesa Kozyatağı projesi güncel  fiyat listesi basın toplantısı ayrıntıları haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Mayıs 2017 - İstanbu

İstanbul Anadolu Yakası yeni konut projelerine MESA tarafından Kadıköy ilçesine bağlı Kozyatağı bölgesinde hayata geçirilecek Koz projesi en yeni proje olarak ön talep toplama süreci bugün tamamlandı.

Mesa imzalı Kozyatağı projesinde konut satışlarına başlandı. Geçtiğimiz aylarda başlayan ön talep toplama sürecinde yoğun talep gören bölgenin en prestijli projelerinden MESA Koz 3 Bşnden fazla ön talep toplandığı kaydedildi. Tek blok üzerinde 28 katlı toplamda 280 konuttan oluşacak MESA Koz satışları başladı.

MESA Kozyatağı konut fiyatları güncel listesi belli oldu. Buna göre;

MESA Koz projesi kapsamında en uygun daire fiyatı 1+1 evler için 642 Bin TL olarak satışa sunulurken,
2+1 dairelerin satış fiyatları ise 1 Milyon 41 Bin TL, 
3+1 konutların satış fiyatları ise 1 Milyon 189 Bin TL'den başlangıç gösteriyor.
Mesa Koz projesi kapsamında en pahalı ve lüks dairelerden biri olan 4+1 tipindeki Penthaouse dairelerin satış fiyatları ise 3 Milyon 469 Bin TL olarak satışa sunuldu.

Bu sabah itibariyle satışlarına başlanan MESA Kozyatağı Koz projesinde konutların teslimleri 2019'da yapılması planlanırken, konut fiyatlarında lansmana özel yüzde 15 oranında indirim ve 36 ay taksitle ödeme plaı ayrıcalığını MESA yatırımcısına sunuyor.

MESA Koz projesinde hayata geçirilecek daire seçenekleri arasında 1+1, 2+1, 3+1 ve en lügs segmentte hayata geçirilecek olan 4+1 Penthaouse tipi daireler yer alacak. Yatırımcılar tarafından dikkatle takip edilen projeye ön talep döneminde önemli bir talep bırakıldığı kaydedildi.

MESA Kozyatağı projesi hakkında daha fazla bilgi almak için Yeni Projeler sayfamız üzerinden "Bilgi Talep Formu" doldurmanız yeterli.

Mesa Koz proje bilgileri ve ön talep için buraya Tıklayın

https://projeler.emlakpencerem.com/mesa-kozyatagi/projesi/62/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..