Manisa'da bazı taşınmazlara kamulaştırma yapılacak

Manisa ilinde TEİDAŞ tarafından yapılacak Uluderbent KÖK Sarıpınar KÖK Enerji Nakil Hattı projesi için bazı gayrimenkullerin kamulaştırılacağı açıklandı.

Manisa'da bazı taşınmazlara kamulaştırma yapılacak
Editör: Hakan A.
04 Aralık 2020 - 09:35
Manisa'da TEİDAŞ'ın enerji projesi ile alakalı bazı gayrimenkuller hakkında acele kamulaştırma kararı çıkarken, bugün itibarıyla kamulaştırmaların başlatıldığı kaydedildi. Manisa ili sınırları dahilinde nerelerde, hangi gayrimenkuller için kamulaştırma yapılacak krokili görseliyle haberimiz içinde öğrenebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 4 Aralık 2020 - İstanbul


Türkiye'de yapımı planlanan ve süren önemli kamu ve enerji projelerinde belirlenen gayrimenkullerin kamulaştırma çalışmaları aralıksız yapılmaya devam ediliyor. Bugün Resmi Gazete'de yayımlanan kamulaştırma yapılacak yerler arasında listede Manisa'da hayata geçirilecek TEİDAŞ enerji hattı projesi ile alakalı bazı gayrimenkuller üzerinde kamulaştırma yapılacağı, kamulaştırılacak yerlerin krokisiyle birlikte yayımlandı. Manisa'da planlı enerji projesi için bazı taşınmazların kamulaştırma işleminin ayrıntılarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

CUMHURBAŞKANI KARARLARI


–– Manisa İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Uluderbent KÖK Sarıpınar KÖK Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3269)

Manisa'da TEİDAŞ, bölgede yapılacak enerji hattı projesi için acele kamulaştırma işlemine dair kroki ve listeyi aşağıda görebilirsiniz.

manisa acele kamulaştırma teiaş 4 aralık 2020

YORUMLAR

  • 0 Yorum